içinde ,

Müzisyen Kimliğiyle Tanıdığımız Ege Çubukçu’nun Daha Önce Duymadığınız Yönleri

2005 yılında ”Bir Gün” albümüyle ilk profesyonel çıkışını yapan Ege Çubukçu, 4 Kasım’da Kenan Doğulu ile düet yaptığı ”What’s Love” şarkısını hayranlarıyla buluşturdu.

Müzisyen Kimliğiyle Tanıdığımız Ege Çubukçu’nun Daha Önce Duymadığınız Yönleri

2005 yılında ”Bir Gün” albümüyle ilk profesyonel çıkışını yapan Ege Çubukçu, 4 Kasım’da Kenan Doğulu ile düet yaptığı ”What’s Love” şarkısını hayranlarıyla buluşturdu. Şarkı taze çıkmışken, müzisyen kimliğiyle tanıdığımız Ege Çubukçu’yu daha yakından tanımak istersen seni içeriğe alalım.

Ege Çubukçu, hayatımıza Bir Gün albümüyle girmişti…

Ayşe Hatun Önal ile düet yaptığı ”Hey DJ” şarkısıyla çıkışını sürdürmüştü…


”Yaz Geldi” şarkısı da hit olan Ege Çubukçu, Ayşe Hatun Önal ile düet yaptığı ”Hey DJ” şarkısıyla çıkışını sürdürmüştü.
İzmirli müzisyen geçtiğimiz günlerde 39 yaşına girdi…


16 Kasım 1983, İzmir doğumlu olan Ege Çubukçu, anne tarafından Girit göçmeni. İngiltere’de yaşayan iki kız kardeşi var ve yakın çevresi tarafından kardeşlerine düşkün bir abi olarak tanımlanıyor.
Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Ege Çubukçu & Kenan Doğulu düetini de paylaşalım…

Şarkının klibinde bir şefi canlandırması tesadüf değil…


Klipte Ege Çucukçu’yu bir şef olarak görüyoruz. Bu bir mizansen olsa da tesadüf değil. Günlük yaşamında da oldukça iyi yemek yaptığı ve arkadaş buluşmalarında hep mutfağa giren kişi olduğu söyleniyor. Söylentilere göre özellikle meze konusunda iddialı.
Bir patili babası olduğunu zaten biliyoruz…


Ege Çucukçu, Instagram hesabında köpeği Frankie’yi sıklıkla paylaştığından, bir patili babası olduğunu zaten biliyoruz. Asıl mesele, nasıl bir baba olduğu. Çevresindekilerin ”Kendi doğurmuş gibi” diyerek tanımladığı bir sevgi bağı var Frankie ile. Bunun yanı sıra sokak hayvanları için de çeşitli desteklerde bulunduğu söyleniyor.
2018 yılında ”Derya” albümünü çıkarmıştı…


”Derya” aynı zamanda Ege Çubukçu’nun göbek adı.
Gerçek bir kahve tutkunu…


Bir kahve festivaline giderseniz Ege Çubukçu’yla karşılaşmanız epey mümkün. Hatta öyle ki kendine ait bir kahve markası bile var. Üstelik bu kahveler, aynı zamanda genç müzisyenlere destek olduğu bir ağ. Kahve kutularından çıkan QR kod ile genç müzisyenler, kendilerini anlatıp varsa beatlerini gönderebiliyor. Ege Çucukçu ise bu aşamada mix, mastering gibi konularda onlara destek veriyor.
Sıkı bir Star Trek hayranı…


Yakın çevresi, Ege Çubukçu’nun Star Trek serilerinin tamamını izlediğini ve sıkı hayranı olduğu söylüyor.
Aslında Ege Çubukçu’nun sesini sadece şarkılarında duymuyoruz…


Ege Çubukçu’yu şarkılarıyla tanısak da sesini duyduğumuz tek yer şarkıları değil. Aynı zamanda bir dublaj ve seslendirme stüdyosu var ve bugüne dek birçok ünlü markanın reklamında da onun sesini duyduk.
2009 yılında bir sosyal sorumluluk projesi için yaptığı bir şarkısı da var…


Eğitimde fırsat eşitliği için yapılan bir sosyal sorumluluk projesine Son Bir Şans isimli şarkısıyla destek olduğu da Ege Çubukçu hakkında pek bilinmeyenler arasında.
 

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Kıvanç Tatlıtuğ’un eline yaptırdığı gül dövmesinin sırrı çözüldü

Ebru Gündeş ve Iraklı Milyarder Rassan Khoshnaw Ayrılığının Perde Arkasında Reza Zarrab Olduğu İddia Edildi!