içinde ,

“Noluya Ya” ile En İyi Influencer Ödülü’nü Alan Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram Sosyal Medyanın Gündeminde!

Geçtiğimiz akşam 48. düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu, duymamış olmanıza imkân yok diye düşünüyorum.  Gecede En İyi Influencer Ödülü’nü ‘Noluya Ya’ YouTube kanalının kurucuları Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram aldı. Son …

“Noluya Ya” ile En İyi Influencer Ödülü’nü Alan Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram Sosyal Medyanın Gündeminde!

Geçtiğimiz akşam 48. düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu, duymamış olmanıza imkân yok diye düşünüyorum.

Gecede En İyi Influencer Ödülü’nü ‘Noluya Ya’ YouTube kanalının kurucuları Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram aldı. Son yılların en sevilen ikilisi ödülün ardından sosyal medyanın da gündemine oturdu! 👇

Yemek yerken YouTube kanalları arasında gezinmeyi seviyorsanız ya da tabii ki iyi bir YouTube izleyicisiyseniz, Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram çiftini görmemiş olmanıza imkân yok.

YouTube’daki “Noluya Ya” adlı kanallarında 3 yıl önce aktif olarak videolar paylaşmaya başlayan çift, eğlenceli ve bir o kadar da samimi hâlleriyle inanılmaz bir hayran kitlesi edindi…

Birçok konsepti içinde barındıran videolarıyla son yılların en sevilen çifti hâline gelen Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram’ın şu an YouTube’ta 4.5 milyonu aşkın takipçisi var.

Oyuncu olan iki ismi de ekranlarda görmeye alışkındık ancak çift YouTube’ta bir başka sevildi. Özellikle Ceyda’nın soğuk esprileri ve yaratıcı videolarıyla çok ses getirdiler.

Çift, geçtiğimiz akşam 48’incisi düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde “Noluya Ya” kanallarıyla “En İyi Influencer Ödülü”nü aldı.

Tabii ödülün ardından Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram, sosyal medyada da çok konuşuldu ve övgülerin ardı arkası kesilmedi.

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

👇

twitter.com

👇

👇

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Siz sevilen çiftin ödül alması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Cara Delevingne Erkeklerin Kadınları Cinsel Açıdan Tatmin Etmek İçin Doğru Araçlara Sahip Olmadığını Söyledi!

Söylediği Cover Şarkılarla Eleştirilen Zeynep Bastık’ın ‘En İyi Kadın Şarkıcı’ Ödülünü Alması Tartışma Yarattı