içinde

Oyuncu Melisa Aslı Pamuk, Aşka Dair Söyledikleriyle Eski Sevgilisi Mustafa Mert Koç’a Gönderme mi Yaptı?

Ayrılıkla ilgili pek çok iddia ortaya atılmışken, Melisa Aslı Pamuk yaptığı açıklamalarla ‘Eski sevgilisine gönderme mi yapıyor?’

Melisa Aslı Pamuk, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Mustafa Mert Koç ile geçtiğimiz aylarda yollarını ayırmıştı!

Ayrılıkla ilgili pek çok iddia ortaya atılmışken, Melisa Aslı Pamuk yaptığı açıklamalarla ‘Eski sevgilisine gönderme mi yapıyor?’ sorusunu akıllara getirdi…

2011 Türkiye Güzeli, genç oyuncu Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç’un birliktelik haberi hepimizi şaşırtmıştı.


Sosyal medya üzerinden birbirlerine olan aşklarını sık sık dile getiren ikili, bir yıllık ilişkinin ardından geçtiğimiz aylarda ayrılık kararı almıştı.


İkilinin ayrılığının ardından ortaya birçok iddia atılmış, Melisa Aslı Pamuk’un Mert Koç’u gittiği falcının söyledikleri yüzünden terk ettiği konuşulmuştu.


Bir diğer iddia ise Melisa Aslı Pamuk’un sevgilisinin arkadaş çevresinden rahatsız olduğu ve bu ilişkiyi kıskançlık krizlerinin bitirdiği yönündeydi.


Güzel oyuncu çıkan iddialara yönelik olarak “Ya çok komiksiniz gerçekten” yorumunu yapmıştı…


Gardırop Magazin’e özel açıklamalar yapan Melisa Aslı Pamuk, “Bu dönemde yaşanan aşklar benim bakış açımın çok dışında. Günümüzde her şey çok hızlı tüketiliyor. Bazen keşke aşkın bu kadar hızlı tüketilmediği dönemlerde yaşasaydım diyorum kendime” sözleriyle dikkat çekti.


“Şu sıralar kendimi keşfetme dönemimdeyim. Bir insana ne kadar çok değer verirsen o kadar değersizleştiğini anladım. Bu yüzden hiç kimseyi kendimin önüne koymamayı öğrendim.” diyen Pamuk, “Acaba eski sevgilisine gönderme mi yapıyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacının elendiği alfabe sorusu gündem oldu

Türkiye’de bir dönem herkesin ilgi odağı olmuştu, Filozof Atakan Kayalar’ın son hali ortaya çıktı