içinde

Pelin Karahan’ın Eşi Bedri Güntay’ın Akciğer Embolisi Hepimizi Korkutmuştu! Ünlü Oyuncunun Eşi Bakın Kimmiş?

Geçtiğimiz hafta güzel oyuncu Pelin Karahan’ın eşi Bedri Güntay’ın rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı haberi herkesi şaşkına çevirdi.

Pelin Karahan’ın Eşi Bedri Güntay’ın Akciğer Embolisi Hepimizi Korkutmuştu! Ünlü Oyuncunun Eşi Bakın Kimmiş?

Geçtiğimiz hafta güzel oyuncu Pelin Karahan’ın eşi Bedri Güntay’ın rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı haberi herkesi şaşkına çevirdi. Pelin Karahan, eşinin sağlık durumunun iyiye gittiğini söyleyerek geçmiş olsun mesajları için teşekkür etti. Haberlerin çoğalmasının ardından birçok kişi Bedri Güntay hakkında araştırma yapmaya başladı. Gelin, yetenekli oyuncu Pelin Karahan’ın eşi Bedri Güntay’ın yaşamını mercek altına alalım.

Bedri Güntay, 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş.


Bedri Güntay, İstanbul’da Nuran ve Eyüp Güntay çiftinin çocukları olarak dünyaya gelmiş. 38 yaşında olan genç iş insanının kardeşi olup olmadığı bilinmiyor. Hayatını, eşi Pelin Karahan’ın aksine, çok fazla göz önünde olmadan geçiren Bedri Güntay, genç yaşına rağmen elde ettiği başarılarla adından söz ettiriyor.
Eğitimi biter bitmez babasının kurduğu şirkette işe başladı.


Bu büyük başarının arkasındaki sır elbette çok çalışmaktı. Bedri Güntay, ilköğretim ve lise dönemlerinin ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü başarıyla tamamlayarak mezun oldu. Ardından yüksek lisans eğitimi aldı ve yüksek lisans eğitimi devam ederken kendini geliştirmek adına babasının kurmuş olduğu temizlik şirketinde çalışmaya başladı. Aynı dönemde yine babasının kurmuş olduğu güvenlik hizmetleri şirketinde CEO olarak göreve başladı.
Sadece iş hayatında değil, aşk hayatında da mutluluğu yakaladı.


İş insanı Bedri Güntay ile oyuncu Pelin Karahan 2014 yılında dünya evine girdi. Bedri Güntay, Pelin Karahan’la evliliği hakkında ‘Onu görür görmez aşık oldum ve onu ilk gördüğüm anda evlenmemiz gerektiğini düşündüm.’ diyerek açıklama yaptı. Pelin Karahan, Bedri Güntay’la evlenmeden kısa bir süre önce 2 yıl boyunca Erdinç Bekiroğlu ile evli kalmıştı ve bu evliliğin bitmesinin hemen ardından yeni bir evlilik yapması çok konuşulmuştu. Üstelik Pelin Karahan ve Bedri Güntay’ın evlilik için hızlı karar vermelerini sağlayan nedenlerden biri de bir bebek beklemeleriydi.
İlk çocukları Ali Demir Güntay, 2014 yılında dünyaya geldi.


Pelin Karahan’ın babasından ‘Ali’ adını ve Bedri Güntay’ın babasıyla faaliyetlerini birleştirdiği Candemir Holding, Gündemir Holding gibi firmalarda sıklıkla duyulan ‘Demir’ adını alan çocukları, sevimliliğiyle sık sık basının ilgi odağı oldu. Üç yıl sonra çiftin ikinci çocukları Can Eyüp Güntay dünyaya geldi. Bedri Güntay, ikinci çocuklarında da isim konusunda kararlılığını konuşturarak babasının adı olan ‘Eyüp’ ve yine firmalarında sıklıkla geçen ‘Can’ adını kullanmayı tercih etti.
Ailesiyle gözlerden uzak bir yaşamı tercih eden Bedri Güntay, yıllar geçtikçe şirketlerini büyüttü.


Bedri Güntay, Pelin Karahan vesilesiyle bazı dönemler basında yer alsa da genel olarak işini kameralardan çok uzakta yürüttü. Bugün geldiği noktada babasının kurmuş olduğu şirketlerin her birini ilerleterek birçok başarıya layık görüldü. Bir dönem hakkında ‘hayalî ihracat’ suçlaması yapılmış olsa da Bedri Güntay iddiaları reddetti ve böyle bir hayalî ticaretin içinde bulunmadığını söyledi.
Yaşadıkları mutlu aile hayatı herkese örnek gösterildi.


İkinci çocuklarının da hayatlarına dâhil olmasından sonra mutlu aile yaşantıları herkese örnek gösterilen çift, sosyal medya hesaplarından mutlu oldukları anlara dair paylaşımlar yapıyor. Bedri Güntay’ın hesabı gizli olsa da eşi Pelin Karahan, paylaşımlarına sık sık eşi Bedri Güntay’ı da dâhil ediyor. Aşkları dolu dizgin devam eden çift, birbirinden güzel fotoğraflarını takipçileriyle paylaşıyor.
Bedri Güntay, birkaç gün önce acil olarak ameliyata alındı.


Akciğer embolisi sonrasında damarına pıhtı attığı tespit edilen Bedri Güntay’ın acilen ameliyata alınması basında yankı uyandırdı. Güzel oyuncu Pelin Karahan, anjiyo sonrası taburcu edilen eşi Bedri Güntay’ın sağlık durumunun iyiye gittiğine dair bilgiler verdi. Genç yaşında böyle bir sorun yaşaması nedeniyle herkesi korkutan iş insanı Bedri Güntay’ın hızla iyileştiğinin haberini veren Pelin Karahan, doktorlara teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Kendini sürekli geliştiren başarılı bir iş insanı olmanın yanı sıra harika bir baba olarak da gördüğümüz Bedri Güntay’a acil şifalar diliyoruz. Ailesiyle mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmesini temenni ediyoruz.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

17 Kasım’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

Ayna Grubunun Solisti Erhan Güleryüz ve Erol Köse Arasındaki Davada Yeni Gelişme!