içinde ,

Reza Zarrab ile Aşk Yaşadığı İddiasıyla Gündeme Gelen Hadise’den Kalpli Yorum: Yeni Bir Aşk mı Doğuyor?

Magazin gündeminden düşmek bilmeyen isimler arasında yer alan Hadise yeniden ön plana çıkan ünlülerden oldu. Mehmet Dinçerler ile kısa süren evliliğin ardından konserlerle dikkat çeken Hadise’nin Ebru Güneş’in eski eşi Reza Zarrab ile birlikte olduğu …

Reza Zarrab ile Aşk Yaşadığı İddiasıyla Gündeme Gelen Hadise’den Kalpli Yorum: Yeni Bir Aşk mı Doğuyor?

Magazin gündeminden düşmek bilmeyen isimler arasında yer alan Hadise yeniden ön plana çıkan ünlülerden oldu. Mehmet Dinçerler ile kısa süren evliliğin ardından konserlerle dikkat çeken Hadise’nin Ebru Güneş’in eski eşi Reza Zarrab ile birlikte olduğu iddiası ortalığı karıştırdı. Hadise’nin sosyal medya hesabından Fransız kick boks şampiyonunun paylaşımına yaptığı kalpli paylaşım gündemi yeniden hareketlendirdi.

Detaylar içeriğimizde 👇

Magazin dünyasının sıcak gündeminden bir an olsun düşmeyen ünlülerin başında Hadise geliyor biliyorsunuz ki. Hadise’nin adını şarkıları ve konserleriyle olduğu kadar aşk hayatıyla da sıkça duyuyoruz.

Nisan ayının sonlarında iş insanı Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturan Hadise, yalnızca 5 ay evli kaldı. Ünlü şarkıcı sanat hayatını kısıtladığını iddia ettiği Dinçerler ‘den psikolojik baskı gördüğünü öne sürmüştü.

Ünlü şarkıcı, eşinden herhangi bir maddi veya manevi tazminatta buluşmamıştı. Magazinin gündem olan çifti Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde görülen davada tek celsede boşandı.

Belki hatırlarsınız Seren Serengil geçtiğimiz yıl, evliliğinden önce ve sonra hakkında birçok iddia ortaya atılan Hadise’nin Ebru Güneş’in eski eşi Reza Razzab arasında yasak aşk olduğunu iddia etmişti.

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında günlerdir konuşulan Hadise ile Reza Zarrab aşkı iddialarında ortalık iyice kızışıyor.

Zarrab’ın Ebru Gündeş’le evlilyken Hadise’yle birlikte olduğu iddiaları magazin dünyasında adeta kaosa yol açtı. Hadise ise çıkan tüm iddiaları yalanladı.

Günlerdir magazin manşetlerinde yer alan Hadise yeni bir sosyal medya yorumuyla yeniden gündem oldu.

Şarkılarıyla hafızalara kazınan Hadise’nin adı Fransız kick boks şampiyonu Cyril Benzaquen ile anılmaya başladı.

Bunun nedeni ise dünyaca ünlü sporcu Cyril Benzaquen’in sosyal medya paylaşımına kalpli yorumda bulunması oldu.

Cyril Benzaquen’in paylaşımına kalp gönderen Hadise hakkında “Yeni bir aşka mı yelken açtı?” diye düşünülmeye başlandı tabii.

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Buyurun yorumlara…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

İbrahim Tatlıses: Bize Cumhurbaşkanımız yeter gerisi te go ti çı goti

Yıllar sonra geri dönmeye hazırlanan “Kısmetse Olur: Aşkın Gücü” yarışmasından ilk fragman geldi