içinde

Sen Mükemmel Bir Babasın: Kıvanç Tatlıtuğ Oğlu Kurt Efe’nin Dövmesini Yaptırdı

Ekranlarda görmekten hoşlandığımız oyuncuların başında Kıvanç Tatlıtuğ bulunuyor şüphesiz… Hem yetenekleri hem de karizmasıyla milyonları kendine hayran bırakan yıldız oyuncu magazin dünyasının gözbebeği haline geldi. Başak Dizer ile mutlu bir evlilik s…

Sen Mükemmel Bir Babasın: Kıvanç Tatlıtuğ Oğlu Kurt Efe’nin Dövmesini Yaptırdı

Ekranlarda görmekten hoşlandığımız oyuncuların başında Kıvanç Tatlıtuğ bulunuyor şüphesiz… Hem yetenekleri hem de karizmasıyla milyonları kendine hayran bırakan yıldız oyuncu magazin dünyasının gözbebeği haline geldi. Başak Dizer ile mutlu bir evlilik süren Tatlıtuğ’un oğlu Kurt Efe ile verdiği pozlar da gündemde elbette. Bir mekan çıkışı görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlunun dövmesini yaptırdığı ortaya çıktı.

Hadi detayları görelim…

Aranızda Kıvanç Tatlıtuğ’u bilmeyen, tanımayan ya da kendisinin rol aldığı yapımları izlemeyen yoktur…


Canlandırdığı her karakteri adeta yaşayan sayılı oyuncularımızda bir tanesi olan Tatlıtuğ’un rol aldığı her yapımı birkaç öne adım öne çıkarma konusunda oldukça başarılı olduğunu söylemeliyiz.


Behlül Haznedar, Sekiz, Kuzey Tekinoğlu, Kurt Seyit ve Sarı Saruhan gibi hafızalara kazınan karakterlere hayat vermişti ünlü oyuncu.


Hem başarıları hem de yakışıklılığıyla gönülleri fetheden Kıvanç Tatlıtuğ, 2016 yılında modacı Başak Dizer ile dünyaevine girmişti.


Yolları Aşk-ı Memnu dizisinde kesişen Tatlıtuğ ve Dizer çifti 15 Nisan 2022 tarihinde dünyaya gelen oğulları ile ilk kez anne-baba olma duygusunu tatmıştı.


Ünlü çift, tıpkı babasına babasına benzeyen bebeklerine Kurt Efe ismini koyunca uzun süre gündemde yer etmişti.


Başak Dizer sosyal medya hesabından sıklıkla eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile oğlu Kurt Efe’nin gözlerden kalpler çıkaran anlarını içeren paylaşımlar yapıyor.


Geçtiğimiz haftalarda ailece koronavirüse yakalandıklarını açıklayan Tatlıtuğ sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi.


Basın mensuplarının “Baba olduktan sonra hayatınızda neler değişti?” sorusunu yanıt bırakmadı Tatlıtuğ.


‘Çok keyifli arkadaşlar. Çok şey değişti hayatımda. Düşünce yapısından tut, sabah kalkışlarım bile başka bir şekilde oluyor yani. Hayat her anlamda müşterek, eşimle hayatı paylaşıyoruz. Seve seve yarım ediyorum. Her anı bambaşka bir tecrübe. Çok güzel bir duygu”
Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlu Kurt Efe’nin doğduğu gün oğlunun elini tutarken çektirdiği fotoğrafı koluna dövme yaptırdığı ortaya çıktı.


Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorumlara bekliyoruz…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Serenay Sarıkaya’dan Alice Provası! Bugün Ünlülerin Dikkat Çeken Instagram Paylaşımları (16 Kasım)

16 Kasım’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!