içinde

Sesli GüldümSesli Güldüm Aman TanrımAman Tanrım AğlıyorumAğlıyorum

Serenay Sarıkaya, Aile Dizisindeki Partneri Kıvanç Tatlıtuğ ile İlgili Sözleriyle Gündem Oldu

Aile dizisiyle TV ekranlarına geri dönen Serenay Sarıkaya, dizideki partneri Kıvanç Tatlıtuğ ile olan uyumuyla göz dolduruyor.  Dizinin sezon finalinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ ile olan uyumlarıyla ilgili …

Serenay Sarıkaya, Aile Dizisindeki Partneri Kıvanç Tatlıtuğ ile İlgili Sözleriyle Gündem Oldu

Aile dizisiyle TV ekranlarına geri dönen Serenay Sarıkaya, dizideki partneri Kıvanç Tatlıtuğ ile olan uyumuyla göz dolduruyor. 

Dizinin sezon finalinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ ile olan uyumlarıyla ilgili konuştu. Sarıkaya’nın partnerine yönelik övgü dolu sözleriyse dikkat çekti! 👀

Aile, şüphesiz ki son dönemlerin en çok ses getiren yapımlarından biri. Dizinin bu kadar sevilmesinde, başrollerin de etkisi büyük tabii. Özellikle Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un uyumları çok konuşuluyor.

Her hafta dizinin ardından sosyal medya yıkılıyor. Özellikle Sarıkaya’nın canlandırdığı Devin ile Tatlıtuğ’un canlandırdığı Aslan Soykan karakterinin uyumları ve aşkları gündemden düşmek bilmiyor.

Dizideki heyecan gitgide tırmanırken, geçtiğimiz salı akşamı dizinin sezon finali yayınlandı. Heyecanın eksik olmadığı bu sezon finalini, dizinin oyuncuları hep birlikte izledi.

Kıvanç Tatlıtuğ, geceye eşi Başak Dizer ile katıldı. Tatlıtuğ dizi ile ilgili sorulara, “Harika bir sezonu bitirdik. Ekip olarak çok güzel bir sezon geçirdik. Bugün sezon bölümüyle, izleyicilerimize kısa bir süre veda edeceğiz” sözleriyle karşılık verdi.

Sarıkaya ise, “Güzel geçti. Çok keyifliydi. Güzel bir aile olduk. Her şey yolunda. İkinci sezon da inşallah tüm hızıyla devam edecek. İkinci sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz” yorumunda bulundu.

Sarıkaya, “Kıvanç Bey ile uyumunuz çok konuşuluyor sosyal medyada. Neler söyleyeceksiniz?” sorusu üzerine partnerinden övgü dolu sözlerle bahsetti.

Ünlü oyuncu, “Uzun zamandır birlikte rol almak istediğim bir oyuncu arkadaşımdı. Çok mutluyum ben de. Onunla böyle bir işte rol paylaştığım için” sözleriyle Kıvanç Tatlıtuğ ile uzun zamandır çalışmak istediğini de söyledi.

Sarıkaya, Netflix’teki yeni projesi “Kimler Geldi Kimler Geçti” ile ilgili de konuştu. Sarıkaya, “Bugün duydum ben de haberini. Metin (Akdülger) onaylanmış sanırım. Çok heyecanlıyım, seneler sonra Medcezir ruhu geri dönüyor.” sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.

Tabii bu açıklamaların yanı sıra Serenay Sarıkaya’nın güzelliği de geceye damgasını vurdu…

Sarıkaya’nın “Yaramızda Kalsın” performansı da çok konuşuldu tabii…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Hükümet Listesini Bekleyenlere Müjde! Ünlülerden Oluşan Yeni Fantastik Bakanlar Kurulunu Görmeniz Lazım

Neslihan Atagül-Kadir Doğulu Çifti Krizi Fırsata Çevirdi! İhanet İddialarının Ardından Şaşırtan Hamle Geldi