içinde

Şeyma Subaşı Meedo ile Yakında Yapacağı Düğünün Davetiyesini Bakın Hangi İlginç Notla Paylaştı?

Bir dargın bir barışık Şeyma Subaşı ve Mısırlı sevgilisi Meedo nihayet evleniyor.

Bir dargın bir barışık Şeyma Subaşı ve Mısırlı sevgilisi Meedo nihayet evleniyor. Subaşı dün düğün davetiyesini Instagram hesabından paylaştı ama bakın nasıl bir notla?

Magazin gündemimizde bir Şeyma Subaşı gerçeği var ki artık inkar eden taş olur. Biz unutmak istesek de o kendini kesinlikle unutturmuyor.


Özellikle Mısırlı sevgilisi Meedo ile yaşadığı ilişki, neredeyse Acun Ilıcalı ile olan evliliğinden daha fazla konuşuldu.Çünl


Çünkü biliyorsunuz çiftimiz epey gümbürtülü bir şekilde ayrılmış, hatta birbirlerinin arkasından da konuşmayı ihmal etmemişlerdi.


Fakat sürpriz bir gelişme oldu, Meedo ile Şeyma barıştı. Hatta barışmak ne kelime! Meedo, omzuna Şeyma ve Melisa yazdırıp sonsuzluk dövmesi yaptırdı.


Biz hayretler içerisinde bu gelişmeleri seyrederken, Şeyma Instagran hikayesinde sevgilisiyle fotoğraf paylaşıp “Senin karın olmak için sabırsızlanıyorum” dedi.


Veee nihayet dün Şeyma Subaşı düğün davetiyesini paylaştı ama tabii detayları gizleyerek. Davetiyenin üstüne ise şu notu yazdı:


‘Mutluluğunu sosyal medyadan paylaşıp durma Şeyma. Senin paylaşımlarını gören herkes senin mutluluğunu istemiyor falan filan… O sırada ben’

‘Mutluluk bir seçimdir arkadaşlar. Ve ben çok mutlu bir insanım. Bazen bunları paylaşmak hoşuma gidiyor. Aman neyse, çoook heyecanlıyım’
Yakında bi gelinlik provası gelir gibi, ne diyorsunuz?

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Mehmet Ali Erbil’in ‘Kalın’ Bacaklı Kadınlar İçin Yaptığı Akıllara Durgunluk Veren Tayt Yorumunu Görmelisiniz!

Evlatlık verilen genç kadın, 18 yıl sonra Esra Erol’da ağabeyine kavuştu