içinde

“Sisi” Lakaplı Seyhan Soylu, Bahar Candan Hakkında Olay Yaratacak Açıklamalarda Bulundu!

Yıllar önce katıldıkları İşte Benim Stilim yarışmasıyla hayatımıza giren Nihal Candan ile Bahar Candan kardeşler geçtiğimiz günlerde gözaltına alınarak gündeme bomba gibi düşmüşlerdi hatırlarsanız. “Sisi” lakaplı Seyhan Soylu, bir dönem Bahar Candan …

“Sisi” Lakaplı Seyhan Soylu, Bahar Candan Hakkında Olay Yaratacak Açıklamalarda Bulundu!

Yıllar önce katıldıkları İşte Benim Stilim yarışmasıyla hayatımıza giren Nihal Candan ile Bahar Candan kardeşler geçtiğimiz günlerde gözaltına alınarak gündeme bomba gibi düşmüşlerdi hatırlarsanız. “Sisi” lakaplı Seyhan Soylu, bir dönem Bahar Candan ile yorumcu olduğu Al Sana Haber programında Bahar Candan’ın başından aşağı yağ boşalttığı anları tekrar paylaşarak olay yaratacak açıklamalarda bulundu. 

İşte detaylar 👇

Bahar ve Nihal Candan kardeşler bundan yıllar önce ekranların popüler yapımlarından olan İşte Benim Stilim ve Bu Tarz Benim yarışmalarıyla adlarını duyurdular.

Bu yarışmalarla tanınan iki kardeş, enteresan hareketleriyle ve sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kısa sürede ünlendi.

Kısa sürede yaptıklarıyla birer magazin figürüne dönüşen Candan kardeşler, geçtiğimiz günlerde “suç gelirlerini aklama” suçlamasıyla gözaltına alınmışlardı biliyorsunuz ki.

Bu gözaltının ardından bir dönem Bahar Candan ile Al Sana Haber programında yorumculuk yapan ‘Sisi’ lakaplı Seyhan Soylu olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

Programda Bahar Candan’ın başından aşağı yağ boşalttığı anları tekrar paylaşan Seyhan Soylu, Bahar Candan için “Uyardım ama dinlemedi, kendini yaktı” ifadelerini kullandı.

Seyhan Soylu bu ilginç yağ dökme hadisesini “Bahar Candan’a çok para harcaması, ürünlere zam geldiğinde gülmesi ve pahalı kıyafetler giymesine ceza vermiştim” diyerek açıkladı.

‘Hatta bu şaşalı yaşantısı çok para harcamasından ve vatandaşın bu kadar sıkıntılar çekerken onun umrunda olmayan bir yaşam sürmesinden rahatsız oldum. Programda yağ, şeker gibi temel ihtiyaçlara zam geldiği için rahat tavırlar sergiledi ve dalga geçer gibi yağ içince yine bana geldiler yahu vatandaş bu yağı alıp yemek yapamıyor, kafayı yedin Bahar deyince kafasından aşağı yağ boşalttım.“

Çok konuşulacak açıklamaları bunlarla da sınırlı kalmayan Seyhan Soylu, açıklamalarına şöyle devam etti:

“Su testisi su yolunda kırılır. “ diyenler, bakın Bahar’da bu suçu işlemiş olabilir henüz göz altında tutuklama yok. Ama bu şapşalın kara para olduğunu bilerek hesabına geldiğine inanmam. Para harcasın, akıl verip ve sosyetik hayat sürsün diye yaktı kendini.’

Açıklamasında bir de varsayıma yer veren Soylu, “Fakat bana göre bu iki kardeşin gözaltına alınmasında abla Nihal Candan tutuklanır, Bahar Candan tutuksuz olarak şartlı tahliyeden yararlanarak bırakılır.” dedi.

Seyhan Soylu çok konuşulacak bu açıklamasını “Bana göre yalan dünyanın gerçekleri çok acı sonuçları olabiliyor.” diyerek bitirdi.

“Sisi” lakaplı Seyhan Soylu’nun bu açıklamalarına sosyal medya kullanıcılarından da yorumlar gecikmedi tabii ki 👇

Siz Seyhan Soylu’nun olay yaratan bu açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım 👇

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Dilan Polat ve Engin Polat’ın Avukatı Ahmet Gün ‘Pişman’ Oldu!

Bahar Candan, Nihal Candan ve Beraberindekiler Tutuklanma Talebiyle Mahkeme Sevk Edildi