içinde

Son Dönemin En Popüler Şarkıcısı Semicenk’in Ortaokul Yıllarında Sergilediği Performans Ortaya Çıktı!

Şarkıları, sözleri ve imajıyla müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Semicenk, son dönemin en çok dinlenen isimlerinden birisi oldu. Zirve basamaklarını ikişer ikişer tırmanan Semicenk’in ortaokul yıllarında bir okul gösterisinde sergilediği …

Son Dönemin En Popüler Şarkıcısı Semicenk’in Ortaokul Yıllarında Sergilediği Performans Ortaya Çıktı!

Şarkıları, sözleri ve imajıyla müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Semicenk, son dönemin en çok dinlenen isimlerinden birisi oldu. Zirve basamaklarını ikişer ikişer tırmanan Semicenk’in ortaokul yıllarında bir okul gösterisinde sergilediği performans ortaya çıktı!

Son dönemin en popüler isimlerinden birisi de Semicenk sahne adıyla tanıdığımız Cenk Baş biliyorsunuz ki…

Kendisi yaptığı şarkılar ve coverlar ile oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip oldu.

Yaz aylarının en çok dinlenen isimlerinden birisi olan Semicenk, müzik piyasasına yaptığı hızlı girişle gündemden bir an olsun düşmüyor.

Kendisini ilk kez 2019 yılında O Ses Türkiye programında görmüştük. Kariyer basamaklarını bu kadar hızlı çıkacağı o günlerden belliydi!

Çocuk yaştan itibaren müzikle uğraşan Semicenk, bulduğu her fırsatta şarkı söylemiş! Geçtiğimiz günlerde, lise yıllarında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen bir ses yarışmasında da yer aldığını öğrenmiştik.

Şimdi de Semicenk’in ortaokul yıllarında, okuduğu okulda düzenlenen bir gösteride Kıraç’ın Endamın Yeter şarkısını seslendirdiği anlar ortaya çıktı.

O anları buradan izleyebilirsiniz 👇

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Zeki Müren’in Adnan Şenses’e Tecavüz Timi Göndermesiyle İlgili Detayları Öğrenince Sarsılacaksınız

Exten Next Olmazmış: Büyük Aşkı Jennifer Lopez ile Evlenen Ben Affleck Eski Eşiyle Birlikte Görüntülendi!