içinde , , , ,

Sosyal Medya Fenomeni Merve Taşkın, Paylaşımları Müstehcen Bulunduğu için Hapse Girebileceğini Açıkladı!

Sık sık sansasyonlarla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, Onlyfans kullandığı ve paylaşımları müstehcen bulunduğu için hapse girebileceğini söyledi! Kendisine gelen mahkeme mesajını da paylaşan Taşkın’ın neler söylediğine gelin …

Sosyal Medya Fenomeni Merve Taşkın, Paylaşımları Müstehcen Bulunduğu için Hapse Girebileceğini Açıkladı!

Sık sık sansasyonlarla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, Onlyfans kullandığı ve paylaşımları müstehcen bulunduğu için hapse girebileceğini söyledi!

Kendisine gelen mahkeme mesajını da paylaşan Taşkın’ın neler söylediğine gelin birlikte bi’ bakalım…

“Merve Taşkın kim ya?” diyenler için kendisinden kısaca bir bahsedelim önce. Taşkın, sosyal medyanın son dönemde ünlü ettiği isimlerden biri.

Kendisi yarattığı sansasyonlarla, söyledikleriyle ve paylaşımlarıyla gündemde kalmayı bir şekilde başarıyor. Yani bugüne kadar başardı.

Kendisi Amsterdam’da seks müzesinde verdiği erotik pozlarla çok konuşulmuştu mesela…

Yaptığı bu bekaret açıklaması da cabası… “Artık bakire değilim, merakımdan yaptım” diyen Taşkın’ın bize bu açıklamayı neden yaptığını bilmiyoruz hâlâ…

Nusret’e gidip bir anda vejetaryenlikten vazgeçişi var bir de… Yani Merve Taşkın’ın sansasyonları saymakla bitmez arkadaşlar.

Yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren Merve Taşkın, Onlyfans kullandığı için ve paylaştığı fotoğraflardan dolayı “müstehcenlik” suçundan hakkında mahkeme kararı alındığını söyledi.

Yaşananları attığı bir tweetle duyuran Taşkın, “Tepki gösterenler tebrikler, amacınıza ulaştınız” sözleriyle tepki gösterdi.

twitter.com

Daha önce de seks müzesine gittiği için 5 ay hapis cezası aldığını söyleyen Taşkın, suçlu bulunması hâlinde hapse girebileceğini söyledi…

Ardından Taşkın’ın bu söylediklerine yorumlar da gecikmedi…

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

İstinaf Mahkemesi Kararını Verdi: Cem Yılmaz’ın Ahu Yağtu’ya Ödeyeceği Nafakada İndirim İsteği Reddedildi

Meriç Keskin, Konya Barınağı’nda Başına Kürekle Vurulan Köpeği Sahiplendi!