içinde

Sosyal Medya Fenomeni Reynmen’in İstiklal Caddesi’nde Gerçekleştirilen Saldırıya Gösterdiği Tepki Gündem Oldu

Geçtiğimiz gün İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirilen bombalı saldırı herkesi derinden etkiledi.

Sosyal Medya Fenomeni Reynmen’in İstiklal Caddesi’nde Gerçekleştirilen Saldırıya Gösterdiği Tepki Gündem Oldu

Geçtiğimiz gün İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirilen bombalı saldırı herkesi derinden etikledi. 6 kişinin hayatını kaybettiği ve 81 kişinin yaralandığı hain saldırının detayları gelmeye devam ederken konuyla ilgili pek çok ünlü isim de hem acılarını hem isyanlarını sosyal medya üzerinden dile getirdi. Bu isimlerden biri ise sosyal medya fenomeni Reynmen oldu. Gelin Reynmen’in o paylaşımına birlikte bakalım…

İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirilen ve 6 kişinin hayatını kaybettiği, 81 kişinin ise yaralandığı hain saldırıya tepkiler gelmeye devam ediyor.

Olayın ardından birçok ünlü isim sosyal medya hesapları üzerinden konuyla ilgili üzüntülerini ve öfkelerini dile getirdi. Bu isimlerden biri de fenomen isim Reynmen oldu.

Reynmen en son, TikTok’ta “Reynmen’in Hatunu” adıyla anılan bir takipçisiyle görüşmüş ve bu buluşma büyük gündem olmuştu hatırlarsınız ki.

Sosyal medyada Reynmen lakabını kullanan Yusuf Aktaş, bu kez geçtiğimiz gün İstiklal Caddesi’nde yaşanan hain saldırının ardından attığı tweetle gündeme geldi.

Fenomen isim, “Çok özür dileyerek, eğer dün üzülüp bugün göt oynatıyorsanız bizden bi cacık olmaz. yasta mı tutamıyoruz artık, yazık bize.” diyerek öfkesini dile getirdi.

Reynmen’in bu tweeti kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Reynmen’in bu paylaşımıyla ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Tüm Türkiye’nin beklediği haberi Necati Şaşmaz verdi! Kurtlar Vadisi geri dönüyor, işte tarihi

14 Kasım’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberleri..