içinde

Spotify’da Başlayan “Dinleyici” Kapışması Twitter’a Yansıdı, INJI ve Alizade Karşılaştırması Dengeleri Bozdu!

INJI son dönemde yaptığı çıkışla başta TikTok olmak üzere sosyal medyada en çok paylaşılan şarkılardan birinin sahibi oldu. Alizade ise özellikle rap şarkılarıyla bir süredir hep dilimizde. Her ikisinin de alışageldiğimizin dışında tarzlarının olması …

Spotify’da Başlayan “Dinleyici” Kapışması Twitter’a Yansıdı, INJI ve Alizade Karşılaştırması Dengeleri Bozdu!

INJI son dönemde yaptığı çıkışla başta TikTok olmak üzere sosyal medyada en çok paylaşılan şarkılardan birinin sahibi oldu. Alizade ise özellikle rap şarkılarıyla bir süredir hep dilimizde. Her ikisinin de alışageldiğimizin dışında tarzlarının olması ve fazlasıyla popüler olmaları sebebiyle sosyal medyada karşılaştırılmaya başladılar. Bakalım haklarında neler söylenmiş?

Azeri asıllı Rus şarkıcı Alizade 2019’da çıkardığı “Anormal” ve “Kalbin Bana Kaldı” şarkılarıyla ses getirmeye başladı.

Berkcan Güven ile birlikte gerçekleştirdiği konser sonrası viral oldu ve birlikte çıkardıkları 24/7 single’ıyla da en çok dinlenen isimlerden biri haline geldi.

Özellikle TikTok’ta milyonlarca kez paylaşılan Bellydancing ile adını duyuran INJI ise lisedeyken Son Ses adlı bir müzik yarışmasına katılmıştı.

2022 yılında TikTok’ta popüler olan Fanta Song ile ilk önemli çıkışını yapan INJI, Gaslight ve özellikle Bellydancing ile son zamanların en çok dinlenen şarkıcılarından biri olmayı başardı.

INJI ve Alizade’yi bir arada bulunduran konu ise müzik konusundaki başarıları.

Tarz olarak bambaşka yerde olmalarına rağmen en çok dinlenen ve paylaşılan şarkılara sahip olmaları onların sosyal medyada karşılaştırılmasına sebep oldu.

Dün Twitter’dan yapılan bir paylaşımda Spotify’da INJI’nin dinleyicisinin fazla olması hayranlarının “Öndeyiz” tweeti atmasını sağladı

Bu tweet aradaki tartışmayı alevlendirdi.

Siz bu karşılaştırmada hangi taraftasınız? Yorumlarda buluşalım!

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Yasak Aşklarıyla Gündeme Bomba Gibi Düşen Ümran Seyhan ve Kenan Tosun’dan Şaşırtan Hamle Geldi

Dilan Polat’ın Hamile Olduğu İddiası Gündemde! 21 Kasım’da Gerçekleşen Magazin Olayları