içinde

Tahiti’de Denize Düşerek Vefat Eden İş İnsanı Dilek Ertek’in Cenaze Namazı Düzenlendi!

Cemiyet hayatının sevilen ismi ve İş İnsanı Dilek Ertek, tatil için gittiği Tahiti’de, gemi seyahati sırasında denize düşerek hayatını kaybetmişti.Dilek Ertek’in şüpheli ölümünün ardından hâlâ arama çalışmaları devam ederken, Ertek’in bulunamaması üzerine…

Sır Ölümüyle Şok Etkisi Yaratmıştı: Tahiti’de Denize Düşen İş İnsanı Dilek Ertek’in Cenaze Namazı Düzenlendi!

Cemiyet hayatının sevilen ismi ve İş İnsanı Dilek Ertek, tatil için gittiği Tahiti’de, gemi seyahati sırasında denize düşerek hayatını kaybetmişti.

Dilek Ertek’in şüpheli ölümünün ardından hâlâ arama çalışmaları devam ederken, Ertek’in bulunamaması üzerine Teşvikiye Camii’nde gıyabi cenaze namazı düzenlendi…

Dünyaca ünlü mücevher markası Tiffany & Co.’nun Türkiye distribütörü, İş İnsanı Dilek Ertek; tatil için gittiği Tahiti’de Norwegian Spirit adlı gemide seyahat ederken denize düşerek hayatını kaybetmişti.

İsviçreli sevgilisinin de eşlik ettiği Ertek’in gemi seyir hâlindeyken denize düşmesinin üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen; Ertek’in bedeni henüz bulunamadı.

Bu sır dolu ölümün ardından birçok iddia ortaya atılsa da aile konunun adli makamlarca soruşturulduğunu, arama çalışmalarının da devam ettiğini açıklamıştı.

Haftalar geçmesine rağmen Dilek Ertek’in bedeninin bulunamaması üzerine, İstanbul Teşvikiye Camii’nde gıyabi bir cenaze namazı düzenlendi.

Cenazede Ertek’in oğlu Gökçe Atuk ve eşi Ceren Atuk taziyeleri kabul ederken, cemiyet hayatının tanınmış isimleri de Dilek Ertek’in uğurlamasına katıldı.

Cenazede Dilek Sabancı, Ender Mermerci, Derin Mermerci, Siren Ertan, Ersin Kayalar, Faruk Süren gibi isimler de Gökçe Atuk’u yalnız bırakmadı.

Dilek Ertek, ailesinin, sevdiklerinin ve dostlarının katılımıyla son yolculuğuna uğurlandı…

Ailesine ve sevenlerine sabır diliyoruz… 

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu’ndan hayranlarını üzen bir haber geldi

Ünlülerin Dikkat Çeken Instagram Paylaşımları (14 Kasım)