içinde

Toplumsal Medyayı İkiye Böldü: 2022 Yılının Yaşayan En Seksi Erkeği Ünvanının Sahibi Kaptan Amerika’ya hayat veren Chris Evans!

People dergisi her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘Dünyanın en seksi erkeği’ ünvanını sahibine verdi.

People dergisi her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘Dünyanın en seksi erkeği’ ünvanını sahibine verdi. Kaptan Amerika’ya hayat veren Chris Evans, 2022 yılının yaşayan en seksi erkeği seçilirken sosyal medyada bazı kullanıcılar bu karardan memnun kalmadı. Gelin tüm detaylara birlikte bakalım…

1985 yılından itibaren her sene dünyanın en seksi erkeğini seçen People Dergisi, 2022 yılının yaşayan en seksi erkeğini de seçti.

Geçmiş yıllarda David Beckham, Michael B. Jordan, Dwayne Johnson gibi isimlerin seçildiği dergide bu yılın en seksi erkeği ise Marvel’ın en popüler karakterlerinden Kaptan Amerika’ya hayat veren Chris Evans oldu.

Derginin kapak çekimlerine katılan ABD’li oyuncu Evans, “en seksi erkek” unvanını aldığı için çok mutlu olduğunu belirterek duygusal bir konuşma yaptı.

Chris Evans’ın konuşması şu şekilde;

“Yaşlanıp sarktığım günler geldiğinde bu kapağa bakacağım. Kendimi çok şanslı hissediyorum.” dedi. Aynı zamanda annesinin bu habere çok sevineceğini dile getiren 41 yaşındaki yakışıklı oyuncu, “Annem yaptığım her şeyle gurur duyuyor ama bu gerçekten övünebileceği bir şey olacak”

2016 yılında People Dergi’si tarafından dünyanın en seksi erkeği unvanını alan Dwayne Johnson ile birlikte Red One adlı filmin çekimlerinde yer alan Evans, yeni unvanının kutlamasını ise set arkadaşlarıyla beraber yaptı.

Bu seçimin ardından bazı sosyal medya kullanıcıları “Kim seksi bulup seçti acaba?” diyerek karşı çıkarken bazı kullanıcılar ise Evans’ın bu unvanı hakettiğini savundu.

Sosyal medyayı ikiye bölen bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Takipçisi Tarafından Eleştirilen Lerzan Keyifli Toplumsal Medya Paylaşımıyla Gündem Oldu!

Ünlü Oyuncu Pelin Karahan’ın Eşi Bedri Güntay Hastaneye Kaldırıldı!