içinde

Türk Halk Müziği’nin Usta İsmi Bedia Akartürk Boyun ve Yüz Gerdirmesi Hakkında Bakın Neler Söyledi!

Türk Halk Müziği’nin usta ismi Bedia Akartürk, radikal bir karar alarak estetik ameliyatı olmuştu. 2. Sayfa programına katılan ses sanatçısı yüz ve boyun bölgesini gerdirmesi hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Gelin Bedia Akartürk’ün sözlerine …

Türk Halk Müziği’nin Usta İsmi Bedia Akartürk Boyun ve Yüz Gerdirmesi Hakkında Bakın Neler Söyledi!

Türk Halk Müziği’nin usta ismi Bedia Akartürk, radikal bir karar alarak estetik ameliyatı olmuştu. 2. Sayfa programına katılan ses sanatçısı yüz ve boyun bölgesini gerdirmesi hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Gelin Bedia Akartürk’ün sözlerine birlikte bakalım. 👇

Usta ses sanatçısı Bedia Akartürk Türk Halk müziğinin en değerli kazanımlarından biri.

‘Zühtü’, ‘Konyalım Yürü’ gibi sevilen türküleri seslendiren Bedia Akartürk’ün hayatı, geçtiğimiz yıl Kanal D’de ekrana gelen ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programının konuğu olduktan sonra daha çok merak edilmeye başlandı.

Yakın bir zamanda ise radikal bir karar alarak estetik ameliyatı geçiren 83 yaşındaki ses sanatçısı samimi açıklamalarda bulundu.👇

2. Sayfa programına konuk olarak yüz ve boyun bölgesini gerdirmesiyle ilgili; “Halkıma karşı çok sorumlu hissediyorum, çirkin gözükmeyeyim. Yaş ilerledikçe onu daha yaptıramazdım. 5 sene sonra çökme olacak onu önledim” dedi.

Sözlerini “Genç gözükeyim, güzel gözükeyim diye, doktorum da cesaret verdi. 10 sene sonrasını düşündüm, roketledim” diyerek noktaladı.

Siz Bedia Akartürk’ün bu değişimini nasıl buldunuz?

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Camdaki Kız’ın ‘Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu ve Sevgilisi Merve Dinçkol Yıl Dönümlerini Bu Kare ile Kutladılar!

Hangi Olaydan Sonra Karar Verdi? Merve Taşkın OnlyFans’e Nasıl Başladığını Anlattı!