içinde

Ünlü Astrologdan Türkiye’yi Yakından İlgilendiren Büyük Kehanet: “Dünya Ayaklanacak!”

Ünlü astrolog Zeynep Turan Türkiye ve dünyada Aralık ayında önemli gelişmelerin olacağını söyledi. Twitter’dan yaptığı paylaşım ile takipçilerini meraklandıran Turan, bakın neler olacağını açıkladı… Son günlerde astrologların açıklamaları …

Ünlü Astrologdan Türkiye’yi Yakından İlgilendiren Büyük Kehanet: “Dünya Ayaklanacak!”

Ünlü astrolog Zeynep Turan Türkiye ve dünyada Aralık ayında önemli gelişmelerin olacağını söyledi. Twitter’dan yaptığı paylaşım ile takipçilerini meraklandıran Turan, bakın neler olacağını açıkladı…

Son günlerde astrologların açıklamaları milyonların dikkatini çekiyor. Savaş, kuraklık, ekonomik zorluklar derken insanlar hayatlarındaki boşlukları doldurmak için astrologların öngörülerine başvuruyor.

Astrolog Zeynep Turan, astrolojik açıdan 2023 yılının Aralık ayı değerlendirmesini yaptı. Turan’ın açıklamaları oldukça ilgi çekiciydi.

Binlerce kişide merak uyandıran bu açıklamada Turan, “Dünya sokağa dökülecek” dedi. Herkesin aklına ilk olarak Gazze’deki İsrail güçlerinin yaşattıkları geldi.

Turan, Aralık ayında gündemimizin tamamen savaş olacağını da sözlerine ekledi, “Aynı dili konuşmayan kitleler aynı duyguda buluşacak” diyerek bir isyanın yaşanacağını vurguladı.

“Savaşa” hayır diyen vatandaşların bu hareketi sonucunda ülkelerine deyimi yerindeyse ayar verecekler, diyen Turan’ın bu açıklaması kısa zamanda gündem oldu.

Turan, her kesimden insanın bir araya gelerek ayaklanacağını ve insanların meydanları dolduracağını da söyledi.

İşte o tweet:

👇🏻

👇🏻

👇🏻

👇🏻

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Usta Oyuncu Haluk Bilginer, Şahsiyet’in Gala Gecesinde Eğlenceli Bir Dans Şovuna İmza Attı!

CZN Burak Babasıyla Yaşadığı Anlaşmazlığı İlk Kez Armağan Çağlayan’a Anlattı