içinde

Ünlü Oyuncu Ayça Bingöl, Babasının Cenazesine Neden Katılmadığını İlk Defa Anlattı: ”Doğru Olanı Yaptım”

Ekranların sevilen oyuncusu Ayça Bingöl, geniş bir hayran kitlesine sahip. Sadece dizi ve filmleriyle değil, özel hayatıyla da gündeme gelen oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan’ın Empati programına konuk olarak katıldı. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Bingöl …

Ünlü Oyuncu Ayça Bingöl, Babasının Cenazesine Neden Katılmadığını İlk Defa Anlattı: ”Doğru Olanı Yaptım”

Ekranların sevilen oyuncusu Ayça Bingöl, geniş bir hayran kitlesine sahip. Sadece dizi ve filmleriyle değil, özel hayatıyla da gündeme gelen oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan’ın Empati programına konuk olarak katıldı. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Bingöl, babasının cenazesine neden gitmediğini ilk defa anlattı.

Ekranların başarılı oyuncularından biri olan Ayça Bingöl, hem kariyeriyle hem de özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor.

En son TRT1 ekranlarında yayınlanan Yürek Çıkmazı dizisinde rol alan oyuncu, aynı zamanda tiyatro oyunculuğu da yapıyor.

Ünlü isim geçtiğimiz günlerde Ahmet Mümtaz Taylan’ın NTV’de yayınlanan Empati programına konuk olarak katıldı.

Programda dikkat çeken açıklamalarda bulunan Ayça Bingöl, 2016 yılında kaybettiği babasının cenazesine neden katılmadığını ilk defa anlattı.

Babası vefat ettiği sırada kızları Leyla ve Aylin’e hamile olduğunu söyleyen ünlü oyuncu ‘Karnımda iki bebek varken çok acayip bir karar vermek zorunda kaldım. Hamileliğim çok riskliydi, hastanede yatıyordum. Hiç kalkmadan, kıpırdamadan yatmam gerekiyordu, 13 hafta yattım hastanede. Babam hastaydı, ben hastanedeyken yoğun bakıma alınmış ve vefat etti. Doktorum ‘Cenazeye gitmene izin veremem ama gideceğim diyorsan gidersin, tutamam. Biz seni haftalardır kıpırdamadan yatırıyoruz’ diye ifade etti.

Ayrıca ‘Film gibi, ama gerçekten bir saniye bile düşünmedim karar verirken! Gitmedim! Babamın da asla tasvip etmeyeceğine o kadar eminim ki, bu konuyla ilgili hiçbir suç, hiçbir yük taşımıyorum üzerimde. Doğru olanı yaptığıma inanıyorum. Bir tarafta ölüm bir tarafta yaşam varsa biz her koşulda yaşamı seçiyoruz. Burada enteresan olan o vicdan azabını yaşamamak’ dedi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Müjde Uzman’ın Yeni Tarzından Kerimcan’ın ‘Bedel’ Klibine 8 Haziran’da Ünlülerin Yaptığı Instagram Paylaşımlar

Günlük Burç Yorumuna Göre 9 Haziran Cuma Günün Nasıl Geçecek?