içinde

Uraz Kaygılaroğlu ile Ödül Gecesinde Yaşadığı Gerginlikle Gündeme Gelen Cem Yılmaz’dan Tepki Çeken Gönderme!

GQ Türkiye ‘Men of the Year Ödülleri’ geçtiğimiz akşam Cem Yılmaz ve Uraz Kaygılaroğlu arasında yaşanan gerginliğe sahne olmuştu; hatırlarsınız.  Geceye damgasını vuran olayın yankıları hâlâ sürerken, Cem Yılmaz’dan konuyla ilgili bir gönderme geldi …

Uraz Kaygılaroğlu ile Ödül Gecesinde Yaşadığı Gerginlikle Gündeme Gelen Cem Yılmaz’dan Tepki Çeken Gönderme!

GQ Türkiye ‘Men of the Year Ödülleri’ geçtiğimiz akşam Cem Yılmaz ve Uraz Kaygılaroğlu arasında yaşanan gerginliğe sahne olmuştu; hatırlarsınız.

Geceye damgasını vuran olayın yankıları hâlâ sürerken, Cem Yılmaz’dan konuyla ilgili bir gönderme geldi!

GQ Türkiye 2022 ‘Men of The Year’ Gecesi bitti ama yankıları hâlâ devam ediyor, biliyorsunuz. Geceye damgasını vuran birçok olay yaşandı çünkü.

Cem Yılmaz ile yakın arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu arasında yaşanan buz gibi gerginlik de bu çok konuşulan olaylardan biriydi.

Yılın Oyuncusu Ödülü’nü Cem Yılmaz’ın elinden alan Uraz Kaygılaroğlu, bir süre önce feci bir kaza geçiren eski eşi Melis İşiten’le yaşadıklarını ve geçirdikleri zor günleri anlatırken; arkada Cem Yılmaz’ın gülmesine tepki göstermişti.

Aynı gecede ödül takdiminin Karakol klibi nedeniyle iptal ediğini söyleyen Mabel Matiz’in “kamuoyu açıklaması”na cevap veren Cem Yılmaz, yaşanan olayın bu kadar konuşulmasına gönderme yaptı.

Mabel Matiz bu paylaşımıyla, “kendisinin vereceği ödül için başkasının anons edildiğini; kendisinin de bunu o an öğrendiğini ve sonradan bu değişikliğin nedeninin Karakol klibindeki sansür olduğunu” söyledi.

Cem Yılmaz’ın Mabel Matiz üzerinden yaptığı bu gönderme karşısında sosyal medya da sessiz kalmadı…

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Afra Saraçoğlu, doğum günü pastasını üflerken partnerinin elini tutmaya çalıştı! Sevgilisinin mimikleri dikkatlerden kaçmadı

Başak Dizer, oğluyla oynayan Kıvanç Tatlıtuğ’un ev halini paylaştı