içinde

Zuhal Topal’ın Kızı Lina’nın Stray Kids Hyunjin’in Canlı Yayınında Yazdıkları Bizi Tatlılık Krizine Soktu

Televizyonun sevilen isimlerinden Zuhal Topal’ın sosyal medyada 2 milyon takipçisi var. Ayırca hesabını son derece aktif kullanıyor kendisi. Fakat öğrendik ki, Zuhal Topal’ın 10 yaşındaki kızı Lina da annesinin hesabını kullanıyormuş. Bunu da Güney …

Zuhal Topal’ın Kızı Lina’nın Stray Kids Hyunjin’in Canlı Yayınında Yazdıkları Bizi Tatlılık Krizine Soktu

Televizyonun sevilen isimlerinden Zuhal Topal’ın sosyal medyada 2 milyon takipçisi var. Ayırca hesabını son derece aktif kullanıyor kendisi. Fakat öğrendik ki, Zuhal Topal’ın 10 yaşındaki kızı Lina da annesinin hesabını kullanıyormuş. Bunu da Güney Kore’nin en popüler erkek gruplarından Stray Kids’ten Hyunjin’in canlı yayınına girip attığı mesajlar sayesinde fark ettik. 😂

Kendisini tam olarak “şen şakrak” diyerek tanımlayabileceğimiz ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal’ı ekranlarda görmeye bayılıyoruz.

Kendisi bir süredir Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapıyor bildiğiniz gibi. Fakat bir diğer yandan sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor Topal.

Hatta daha geçtiğimiz gün İnci Türkay’la birlikte Londra’dan pozlarını paylaşmış ve “Araya mesafeler girsede 22 yıllık dostluğumuz hiç bitmedi .” yazmıştı.

Eh tabii yıllar önce Sihirli Annem izleyen, Betüş ve Suzan dostluğuna şahit olan herkes bu fotoğrafların ardından duygulanmadan edemedi.

Zuhal Topal bu günlerde eşi Korhan Saygıner ve kızı Lina ile birlikte Londra’da tatilde.

Sevimli aile pozlarını da bizlerle paylaşmayı es geçmiyor elbette. Çünkü kendisi aktif bir sosyal medya kullanıcısı.

Sosyal medyasında aktif olan tek kişi Zuhal Topal değil belli ki, anladığımız kadarıyla minik Lina da annesinin Instagram hesabını kullanıyor ara sıra.

Ne kadar büyüdüğüne inanamadığımız ve güzelliğiyle hayran bırakan Lina, 10 yaşında oldu bile. Belli ki ebeveyn kontrolünde sosyal medyada sevdiği isimleri takip edebiliyor.

Bunları nereden anladığımızı merak edecek olursanız, Zuhal Topal’ın Hyunjin’in canlı yayınına girip yazdığı mesajlardan. 😂

‘Benim adım Lina bu arada’ yazmış bir de o kadar tatlı ki. 😂 Kendisi minik bir Stay anladığımız kadarıyla. Hyunjin’i de çok sevdiği aşikar. Ekran görüntülerinde yok ama bir de ‘Ben kızıyım’ diyerek ek bilgi de geçmiş.

Haliyle canlı yayını gören Stayler, Zuhal Topal’ın fotoğraflarının altındaki yorumlarda buluşmaya başladı. 😂

‘HYUNJIN!’  😂

Herkes çok tatlı buldu bu ikiliyi, yok mu bir Seul geziniz ama Zuhal Hanım?

Bu arada Zuhal Topal, Instagram’dan Hyunjin’i takip ediyor. Ya da Lina mı demeliydik? 😂

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Kazada Yakın Dostunu Kaybeden Ceyhun Fersoy Sitem Etti: “Her Şeyi Kabul Ederim Ama Sana İhanet Edenleri Asla”

Ne Kadar Uyursam Uyuyayım Hep Yorgunum Diyen Ekin Koç’u Deprem Korkusu Sardı