içinde

15 Eylül’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…👇 1. Bir dönemin önemli sanatçılarından biri olan Harika Avcı’ya …

15 Eylül’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…👇

1. Bir dönemin önemli sanatçılarından biri olan Harika Avcı’ya geçtiğimiz yıl siroz teşhisi konulmuştu. 63 yaşındaki şarkıcının tedavi olmayı reddettiği öğrenildi.

2. Müthiş kadın İrem Derici, son zamanlardaki ruh hâlimizi harika özetleyen bi’ nefret megamix’i yayınladı!

3. Sabah’tan Bülent Cankurt, Nejat İşler’in alkol nedeniyle hastanelik olduğunu iddia etti. Geçtiğimiz yıllarda da alkol nedeniyle aylarca yoğun bakımda kalan İşler’in, hastanede tedavi gördüğünü öne sürdü.

4. İşte Benim Stilim yarışmasından tanıdığımız Doruk Doğrusöz, cinsiyet geçiş operasyonundan sonra bambaşka bir insan oldu. Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan Doğrusöz, merak edilenleri ilk kez açık açık anlattı.

5. Kerimcan Durmaz’ın arkadaşı Furkan Çağmaz tarafından darp edildiğini açıklayan ve görüntüleri yayınlanan fenomen Arda Bektaş’la ilgili bir kullanıcı bilinmeyen detaylarla dolu bir paylaşım yaptı. Paylaşımda Kerimcan Duymaz, Furkan, Gaga Bulut ve Arda Bektaş arasında yaşananlar ve Arda’nın birçok kişiye uyguladığı psikolojik şiddet anlatıldı.

6. Bergüzar Korel, Amazon Prime Video’nun ilk yerli dizi projesi olan ‘Düğüm’ ile uzun bir aradan sonra tekrar setlere dönüş yaptı. Bu dönüş, Korel’in hayranları için büyük bir heyecan yaratırken, ünlü oyuncu Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti.

7. Milli voleybolcumuz Hande Baladın’ı tehdit eden şahıs ilk duruşmada serbest bırakılınca Eczacıbaşı yeni bir suç duyurusunda bulunmuştu. Eczacıbaşı’nı tebrik eden ve sistemi eleştiren Ayşe Arman, sosyal medyada büyük destek gördü.

8. Farah Zeynep Abdullah’ın kadına şiddet göndermeli Yılmaz Güney yorumu olay olmuştu. Yılmaz Güney’in ailesinin kendisine dava açtığını öğrenen Farah Zeynep Abdullah kinayeli bir cevap verdi.

9. Lüks yaşantısı ve lüks yaşantısını sürekli olarak paylaşması sebebiyle gündemden hiç düşmeyen Dilan Polat, hayatının film olacağını açıklamıştı. Haberi duyan sosyal medya kullanıcıları, büyük goygoyculuk döndürdü!

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Tuğba Ekinci, Mayolu Dansıyla ve Ardından Söyledikleriyle Ağızları Açık Bıraktı

Seda Sayan, Instagram’da herkesi takipten çıkardı! Sadece eşi ve oğluna kıyamadı