içinde

53 Gün Süren Evliliğini Sonlandırarak Herkesi Şaşırtan Merve Boluğur’un Boşanma Sebebi Ortaya Çıktı!

Merve Boluğur güzelliğiyle ve dobralığıyla hepimizin yakından tanıdığı bir oyuncu. Kendisi bildiğiniz gibi son dönemlerde Mert Aydın ile olan evlilik ve boşanma süreciyle gündeme geliyordu.

53 Gün Süren Evliliğini Sonlandırarak Herkesi Şaşırtan Merve Boluğur’un Boşanma Sebebi Ortaya Çıktı!

Merve Boluğur güzelliğiyle ve dobralığıyla hepimizin yakından tanıdığı bir oyuncu. Kendisi bildiğiniz gibi son dönemlerde Mert Aydın ile olan evlilik ve boşanma süreciyle gündeme geliyordu. 2 Ekim’de dünyaevine giren ve birkaç gün önce tek celsede boşanan çiftin ayrılık iddiaları hakkında Mert Aydın suskunluğu bozdu! Aydın’ın açıklamaları için buyurun… 👇

Merve Boluğur bildiğiniz gibi Acemi Cadı, Muhteşem Yüzyıl ve Küçük Sırlar gibi dizileriyle, kırmızı rujuyla ve kendine özgü imajıyla hayatımıza giren başarılı bir oyuncu.

Son yıllarda Merve Hanım sadece projeleriyle değil de sosyal medya paylaşımları ve özel hayatı ile daha sık gündeme geliyor.

Kendisine bırakılan yorumlara verdiği yanıtlar olsun, soru-cevap etkinliklerinde herkesi şaşırtan cevapları olsun her gün yeni bir haberle gündemde kendisi.

Ve tabii ki bir süredir aşk yaşadığı DJ Mert Aydın ile ilişkisini sık sık duyduk, dünyaevine girmesini izledik geçtiğimiz aylarda.

Aradan henüz 2 ay geçmeden Boluğur, Instagram hesabında ayrılığın sinyallerini verdikten sonra mesajı paylaşarak sevenlerine üzücü haberi verdi.

2 Ekim tarihinde Fuat Paşa Yalısında nikah masasına oturan çift, birkaç gün önce Beykoz Adliyesi’nde görülen davanın ardından resmi olarak boşandı.

İddialara göre evliliğin hemen ardından Boluğur “Bana kimse kural koyamaz. Sıkıntıya gelemem” diyordu.

Ayrıca Mert Aydın’ın sağlık sorunları nedeniyle ameliyat olduktan sonra eşinden istediği ilgiyi göremediği öne sürüldü.

2. Sayfa’dan Müge Dağıstanlı ‘Daha evleneli 6 gün olmuşken Mert annesinin evine gitmeye karar veriyor. Çocuğa annesi ve babası bakıyor ama Merve aileyle pozlar paylaşıyor. Hastalıkta sağlıkta deyip destek olmuyor.’ demişti.

Yine bu dönemde Mert Aydın’ın henüz dikişleri alınmamışken Boluğur’un tatile gitmek istediği ve çok sıkıldığını söylediği iddiaları atıldı.

Mert Aydın da suskunluğunu bozdu! Takvim’e konuşan Aydın evlenmeden önceki süreçte her şeyin çok iyi gittiğini ancak aynı evin içinde uyuşmazlıklar yaşadıklarını söyledi.

“Severek evlendik ama olmadı. Bunların doğruluk payı yok” diyen Aydın, boşanmalarındaki temel nedenin “fikir ayrılığına düşmek” olduğunu söyledi.

Kendisini son olarak ameliyat sonrası Merve Boluğur’dan beklediği yardımı alamadığı yönündeki iddiaları yalanladı.

“Evliliğin 6. günü annenizin evine döndünüz mü?” sorusuna ise “Ne Merve ne de ben öyle bir şey yapmadık, evlilik sürecimiz boyunca beraber yaşadık” ifadelerini kullandı.

Son olarak da boşanma sürecinin iki taraf için de sıkıntı yaratmadan gerçekleştiğini dile getirdi.

Siz ne düşünüyorsunuz bu söylemler hakkında? Haydi yorumlara!

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Saç Ektiren Ünlülere Murat Boz da Katıldı: Sosyal Medya Paylaşımı Gündem Oldu!

Uzun Zamandır Yoktu! Kahkahasıyla Nam Salan Saba Tümer TV Programlarını Neden Bıraktığını Anlattı