içinde

Astrologlar Uyarıyor: “Bugünlerde Kendini Kötü Hissedenler Varsa Sebebi Biraz Derin Olabilir!”

Zaman zaman göksel enerjilerin etkisinde kalabiliyoruz. Bu bizi mutlu ve enerjik yapabileceği gibi mutsuz ve depresif de hissettirebiliyor. Son günlerde tam da böyle zamanlardan geçiyoruz. Astrolog Dinçer Güner, önümüzdeki birkaç gün için uyardı …

Astrologlar Uyarıyor: “Bugünlerde Kendini Kötü Hissedenler Varsa Sebebi Biraz Derin Olabilir!”

Zaman zaman göksel enerjilerin etkisinde kalabiliyoruz. Bu bizi mutlu ve enerjik yapabileceği gibi mutsuz ve depresif de hissettirebiliyor. Son günlerde tam da böyle zamanlardan geçiyoruz. Astrolog Dinçer Güner, önümüzdeki birkaç gün için uyardı. Peki, bu kötü enerjinin sebebi ne, gelin bakalım…

Son günlerde kendinizi mutsuz ve umutsuz hissediyorsanız buraya!

Hiç sebepsiz üzerinizdeki kötü enerji yüzünden endişeleniyor olabilirsiniz. Unutmayın her gecenin bir sabahı var. Bugünlerde pek yakında geçecek.

Ancak geçerken biraz iz bırakacak gibi görünüyor. Hafta başından itibaren başlayan bu kara bulutların sebebi gökyüzü olabilir.

Bugün Güneş ile Neptün karşı karşıya geldi. Astrolog Dinçer Güner uyardı: “Fiziksel olarak yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Ruh haliniz pek neşeli olmayabilir, oturduğunuz yerden hayallere dalmak ve hiçbir şey yapmadan bu süreci yaşamak isteyebilirsiniz.”

Etkisi iki gün boyunca devam edecek…

Bu süreçte ünlü astroloğun anlatımına göre, ‘Başkaları ile çatışmaya girmek istemezsiniz, size dıştan gelen etkilere tam olarak nasıl yanıt verdiğiniz de çok belirgin olmaz. Akıl karışıklığı ve isteksizlik bu transitin en göze çarpan etkilerindendir. Bugün sahip olduğunuz hedefler, beklentilerle, yapmanız gereken şeyler arasında bir ikilem olabilir ya da gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz.’

“Bugün özellikle aldanmalara, aldatılmalara karşı dikkatli olunmasında yarar vardır.”

Kendimizi kurban edebileceğimiz koşullar söz konusu olabilir, kendimizi gereksiz yere feda edebiliriz. Yaşam hedeflerinizi, kariyerinizi ilgilendiren konularda belirsizliklere, karmaşalara düşülebilir. Bugünler kariyerinizi ilgilendiren konularda majör kararlar vermek, atılımlar yapmak için pek uygun değildir.

“Hayır demeyi öğrenmek şart!”

Yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek için daha hızlı motive olabiliriz. Hayır demeyi öğrenmek şart, istemediğimiz, işimize gelmeyen, tercih etmediğiniz şeyleri sırf birileri kırılmasın diye yapmak zorunda değiliz.

Sağlığımıza da dikkat etmeliyiz.

Sağlık olarak ise; bağırsaklar ve ayaklar hassas olabilir. Bu aralar bağışıklığa ve alerjilere dikkat.

İşte o tweet:

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

İstismarla suçlanan komedyen Russel Brand’in şakayla karışık suçunu itiraf ettiği video ortaya çıktı

Özgür Tetik, Survivor All Star kadrosuna dahil oldu