içinde

Ayrılık mı Var? Mert Aydın’la Evlenen Merve Boluğur’un Bir Takipçisine Verdiği Cevap Kafaları Karıştırdı

2 Ekim’de dünya evine giren Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın’ın evlilikleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İlişkilerinin başından itibaren hem paylaşımlarıyla hem de açıklamalarıyla gündemden düşmeyen ünlü çift için bu kez ayrılık iddiaları ortaya a…

Ayrılık mı Var? Mert Aydın’la Evlenen Merve Boluğur’un Bir Takipçisine Verdiği Cevap Kafaları Karıştırdı

2 Ekim’de dünya evine giren Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın’ın evlilikleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İlişkilerinin başından itibaren hem paylaşımlarıyla hem de açıklamalarıyla gündemden düşmeyen ünlü çift için bu kez ayrılık iddiaları ortaya atıldı. Boluğur’un bir takipçisinin ‘Ders çıkardığın olay ne?’ sorusuna verdiği cevap kafalarda soru işareti bıraktı. Gelin tüm detaylara birlikte bakalım… 👇

Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren ünlü oyuncu Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın’ın evliliği herkese sürpriz olmuştu hatırlarsınız ki.


Uzun zamandır yalnız olan Merve Boluğur’un sonunda mutluluğu yakalaması ve aldığı evlilik kararı tüm hayranlarını sevindirmişti.


Aşklarını sosyal medya üzerinden sık sık paylaşan ünlü çift en son Merve Boluğur’un eşinin doğum gününü kutladığı cümlelerle gündeme gelmişti.


Yaptığı açıklamalarla gündem olan Merve Boluğur ve Mert Aydın bu kez ayrılık iddialarıyla gündeme geldi.


Geçtiğimiz günlerde Boluğur’un sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarda yüzüğünün olmaması dikkat çekmiş ve kafalarda soru işareti bırakmıştı.


Bir süredir tek başına fotoğraf paylaşmaya devam eden Boluğur, bir takipçisinin “Ders çıkardığın olay ne?” sorusuna “Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu ya önemsemez sayemde bir yere geldiler. Bundan sonra kimseye büyük iyilikte bulunmayacağım” cevabıyla gündem oldu.


Merve Boluğur’un bu sözleriyle kimi kastettiği bilinmezken “ayrılık mı geliyor?” sorusunu da beraberinde getirdi.


Konuyla ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Yorumalarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Yeni Aşkın İlk Belgesi: Cem Yılmaz ve Seda Akman İlk Kez Birlikte Görüntülendi

Şarkıcı Gökhan Özoğuz’dan “Milletvekili adayı olacak mısın?” sorusuna cevap