içinde

Ayrılık Savlarına Kubilay Aka Son Noktayı Koydu: “Bu Husus Hakkında Daha Fazla Konuşmayalım”

Son dönemlerin en popüler oyuncularından Kubilay Aka ve Danla Bilic hızlı bir ilişkinin içinde bulmuşlardı kendilerini. İkili, birlikte gözükmekten ve paylaşım yapmaktan çekinmese de, haklarında çıkan iddialar hiçbir zaman son bulmamıştı. Özellikle Danla …

Ayrılık İddialarına Kubilay Aka Son Noktayı Koydu: “Bu Konu Hakkında Daha Fazla Konuşmayalım”

Son dönemlerin en popüler oyuncularından Kubilay Aka ve Danla Bilic hızlı bir ilişkinin içinde bulmuşlardı kendilerini. İkili, birlikte gözükmekten ve paylaşım yapmaktan çekinmese de, haklarında çıkan iddialar hiçbir zaman son bulmamıştı. Özellikle Danla Bilic’in geçtiğimiz gün bir televizyon programında söyledikleri magazini oldukça meşgul etmişti. Kubilay Aka ilk defa açıklama yaptı. Gelin bakalım neler demiş. 👀

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic ve genç oyuncu Kubilay Aka kimseden gizlemedikleri bir ilişkiye başlamıştı bildiğiniz gibi.

Daha sonrasında storyler atılmış, ilişki açık edilmişti. Hatta Danla , Twitter hesabında sevgilisi ile ilgili yorumlara cevap vermekten de çekinmedi.

Daha sonra Bilic, Alelade Show’a katılmış ve söyledikleriyle magazin gündemini adeta çalkalamıştı. Fenomen, “Ben Kubilay’la evlenmem” demişti.

Her şey buradan sonra başlamış, programda Bilic’in söyledikleri yüzünden ayrıldığı iddiaları günden güne kuvvetlenmişti.

Geçtiğimiz akşam bir ödül törenine katılan Kubilay Aka’ya basın mensupları ayrılık iddialarını sordu. Konu hakkında ilk açıklama bu şekilde geldi.

Magazin muhabirleri Aka’ya, ‘Danla hanımın yaptığı açıklamalar sebebiyle ayrıldınız ileri sürüldü, doğruluğu nedir?’ diye sordu.

Aka, “Açıklamayla bir ilgisi yok bizim konumuzun. Damla çok güzel bir insan, çok tatlı bir insan. Onunla geçirdiğim her süreç çok güzeldi. Denedik olmadı, bazen olmaz. Kafalar uyuşmadı diyelim, bu konuda da çok fazla konuşmayalım.”

İlişkinin bittiğini onaylayan Aka, daha fazla bu konuda konuşmak istemediğini de dile getirdi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Metin Akdülger ile Cansu Akın’ın Evlenecek mi?

İstiklal Caddesi’nde Meydana Gelen Patlamaya Sessiz Kalmayan Ünlü İsimler Hüzünlerini Dile Getirdi!