içinde

Azra Akın İlk Kez Duyurdu: Tescilli Dünya Güzeli İkinci Kez Anne mi Oluyor?

2002 yılında Tükiye güzeli seçildikten sonra ‘Miss World’e katılarak Dünya Güzeli unvanı kazanan Azra Akın, ilk kez duyurdu. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla ‘Pazar sürprizinde ilk kez açıklıyorum’ diyen Azra Akın, Ömür Sabuncuoğlu …

Azra Akın İlk Kez Duyurdu: Tescilli Dünya Güzeli İkinci Kez Anne mi Oluyor?

2002 yılında Tükiye güzeli seçildikten sonra ‘Miss World’e katılarak Dünya Güzeli unvanı kazanan Azra Akın, ilk kez duyurdu. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla ‘Pazar sürprizinde ilk kez açıklıyorum’ diyen Azra Akın, Ömür Sabuncuoğlu ile yaptığı röportajında mutlu haberi milyonlarla paylaştı. Peki, Azra Akın hamile mi? Azra Akın kaç aylık hamile? 

İşte, detaylar…

Azra Akın, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla takipçilerini meraklandırdı: “Pazar Sürprizinde ilk kez açıklıyorum.”

Güzel manken Azra Akın, Instagram hesabı üzerinden bir hikaye paylaştı. Ömür Sabuncuoğlu ile fotoğrafını paylaşan Azra Akın, hikayesinde takipçilerini heyecanlandıran ‘Pazar Sürprizinde ilk kez açıklıyorum.’ notuna yer verdi.

İşte, Azra Akın’ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı o paylaşım:

Akın’ın ‘Pazar Sürprizinde ilk kez açıklıyorum.’ sözleriyle paylaştığı notun ardındaki gerçekse bugün Show TV ekranlarında yayınlanan Pazar Sürprizi programında ortaya çıktı.

Dünya güzeli Azra Akın ikinci kez anne oluyor!

Azra Akın’ın yaptığı paylaşımın ardından gözler Show TV ekranlarında seyirciyle buluşan Pazar Sürprizi’ne çevrilmişti. 

Azra Akın, ikinci kez anne olmaya hazırlandığını Ömür Sabuncuoğlu ile yaptığı özel röportajla duyurdu.

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Azra Akın, 2017 yılında Atakan Koru ile dünyaevine girmiş ve 2018 yılında oğlu Demir’i kucağına almıştı.

Güzel mankenin ikinci çocuğunun cinsiyeti ise sevenleri tarafından şimdiden merak ediliyor. İşte, Azra Akın’ın hamileliği ile ilgili yaptığı o açıklamalar 👇

Eşi Atakan Koru ile bebek haberini aldıklarında hissettikleri duyguları bir bir anlatan Azra Akın, hamileliğinin dördüncü ayında.

Eşi Atakan Koru’yla birlikte bebek haberini alınca yaşadıkları sevinci anlatan Azra Akın, “Kendimizi çok şanslı hissettik ve şükrettik. Ağustos ayında ailecek çıktığımız yaz tatilinde aldım haberi. Hemen bütün aileye açıklama heyecanı hissettim” dedi.

Peki, Azra Akın’ın ikinci bebeğinin cinsiyeti ne?

Hamileliğinin 4. ayında olduğu için bebeğin cinsiyetinin belli olduğunu söyleyen Azra Akın, ‘Doktorumuz cinsiyeti biliyor ama biz bilmek istemiyor. Demir’in hamileliğinde olduğu gibi doğumda öğrenmek istiyoruz.’ dedi.

“Bebeğimi kendim büyütmek isterim” diyen Azra Akın, hamileliği ve sağlık durumu ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Canı ekşi mandalina çekiyormuş. Hamileliğin ise ilk üç haftası zor geçmiş. Azra Akın, hamilelik süreci ve sağlık durumu için ‘Hamileliğin ilk 3 haftası zor geçti. Yorgun bir dönem geçirdim. İsteksizlik, olumsuz bir ruh hali ve depresyon hali yaşadım ama son birkaç haftadır gayet iyiyim.’ dedi. 

Güzel oyuncu ve manken Azra Akın, ilk çocuğu Demir’de olduğu gibi ikinci evladını da kendisi büyütmek istiyor. Akın, ayrıca bakıcı fikrine ise karşı olduğunu belirtiyor ve ekliyor, ‘Şartlarım uygun olmazsa elbette düşünürüm ama şartlar uygunsa bebeğimi kendim büyütmeyi isterim.’

Azra Akın ve Atakan Koru çifti ikinci bebeklerinin doğumunu Türkiye’de gerçekleştirmek istiyor.

Azra Akın, ikinci bebeğinin doğumunu Türkiye’de ve normal bir doğumla gerçekleştirmek istiyor. Biz de Azra Akın’a sağlıklı bir hamilelik ve doğum süreci dileyelim. Allah analı babalı büyütsün.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Şeyma Subaşı Hakkında Yeni Bir Aşk İddiası: Ünlü İş İnsanıyla Öpüşürken Yakalanmış!

Haftanın Yantrası Shaman Aşk Yantrası