içinde

Berdan Mardini’nin Amcasından Şok Suçlamalar: Yeğenim Tarafından Dolandırıldım ve Dövdürüldüm!

Berdan Mardini’nin öz amcası, yeğeni hakkında skandal iddialar ortaya attı. Şahin Karademir, yeğeni tarafından dolandırıldığını öne sürerken, Avcılar’daki evinin önünde 15 kişinin saldırısına uğradığını söyledi. Konu hakkında sessizliğini bozan Berdan Mar…

Berdan Mardini’nin Amcasından Şok Suçlamalar: Yeğenim Tarafından Dolandırıldım ve Dövdürüldüm!

Berdan Mardini’nin öz amcası, yeğeni hakkında skandal iddialar ortaya attı. Şahin Karademir, yeğeni tarafından dolandırıldığını öne sürerken, Avcılar’daki evinin önünde 15 kişinin saldırısına uğradığını söyledi. Konu hakkında sessizliğini bozan Berdan Mardini, ‘İğrenç bir iftira’ diyerek iddaaları yalanladı. İşte detaylar…

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Berdan Mardini’nin öz amcası ve aynı zamanda eski ortağı olan Şahin Karademir, magazin gündemine bomba gibi düşecek iddialarda bulundu.

Şahin Karademir, yeğeni tarafından dolandırıldığını ve Mardini’nin azmettirdiği kişiler tarafından dövüldüğünü iddaa etti.

Karademir, “5 yılda bitirdiğim projeyi ona verdim, yeniden kurdum ama peşimi bırakmıyor. Beni öldürmek istiyor. Berdan Mardini Karademir’e nitelikli dolandırıcılıktan dava açtım. Beni tehdit ediyor ve ‘Seni öldüreceğim.’ diyor.” şeklinde konuştu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Berdan Mardini, “Beni ve eşimi evimizin önünde sopalarla dövdürdü” diyen amcasına adeta ateş püskürdü.

Kendisine yöneltilen suçlamaları kesin bir dille yalanlayan Berdan Mardini iddaalar hakkında bu açıklamayı yaptı;

”Bizde amca demek baba yarısı demektir ama kan bağı olmasıyla aile olunmuyor ne yazık ki! Aile sadakat ile olunur. Bir insanın adını lekelemek bu kadar kolay olmamalı. Benim kimsenin ekmeğinde gözümün olmadığını cümle alem bilir. Mardin’e gitseniz sadece köyüm değil. Bütün Mardin halkı bilir ki bu adam memleketinin kalkınması için için emek veriyor, bütün birikimini ortaya koyuyor der. Öte yandan dövdürdüğüm iddiaları iğrenç bir iftiradan öte hiçbir şey değil. Bu iftiraları adelet karşısında cezasız kalmayacağından gram şüphem yok ama Allah’ın huzuruna çıktıklarında ne diyecekler, ne yapacaklar onu merak ediyorum. Gerçeklerin er ya da geç gün yüzüne çıkma gibi bir huyu vardır. Bunu tüm Türkiye er yada geç görecek.”

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Ünlülerin Dikkat Çeken Instagram Paylaşımları (14 Kasım)

Taksim’de dükkanı olan eski MasterChef yarışmacısı Burcu Önal, saldırıda yaşadığı korkuyu anlattı: 5 dakika uzaklıktaydık