içinde

Bir Dönem Türkiye Güzeli Seçilen Nebahat Çehre’den Güzellik Yarışmasıyla İlgili Şaşırtıcı Açıklamalar!

Türk sinemasının başarılı oyuncularından biri olan Nebahat Çehre, hem kariyeriyle hem de yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde Fatih Altaylı’nın Bire Bir programına konuk olan oyuncu, özel hayatıyla ilgili itiraflar bulundu. K…

Bir Dönem Türkiye Güzeli Seçilen Nebahat Çehre’den Güzellik Yarışmasıyla İlgili Şaşırtıcı Açıklamalar!

Türk sinemasının başarılı oyuncularından biri olan Nebahat Çehre, hem kariyeriyle hem de yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde Fatih Altaylı’nın Bire Bir programına konuk olan oyuncu, özel hayatıyla ilgili itiraflar bulundu.

Kariyeri boyunca pek çok yapımda rol alan Nebahat Çehre, Yeşilçam’ın usta oyuncuları arasında yer alıyor.


Bir dönem herkesi ekrana kilitleyen Aşk-ı Memnu dizisinde Firdevs karakterine hayat veren oyuncu, yediden yetmişe geniş bir hayran kitlesine sahip.


Güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde Fatih Altaylı’nın Bire Bir programına konuk oldu ve özel hayatıyla ilgili şaşırtıcı itiraflarda bulundu.


1960 senesinde güzellik yarışmasına katılan Çehre ” 15 yaşındaydım, benden iki yaş büyük bir arkadaşım katılacaktı başvuru için beraber gittik.” diyerek o süreci anlattı.


”Orada sizde katılın dediler. Annem de güzellere çok meraklıydı. Annem sordum ”çok ufaksın ama istiyorsan seçmelere gir” dedi. Bilinçsizlikti, bence çok yanlıştı. Güzellik kavramını bilmiyordum, çocuk sayılırdım yani.” dedi.


Çehre, güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra iki seneye yakın hiçbir sinema teklifini kabul etmediğini ve bir süre asistanlık yaptığını söyledi.


Arkadaşlarından birisinin tavsiyesiyle sinemaya giren oyuncu ”Bir filme başladım şımarık bir salon kızını oynuyordum, rolü yarıda bıraktım. ” dedi.


Kanun Kanundur filmiyle sinemaya başladığını söyleyen oyuncu bugüne kadar 127 filmde rol aldığını belirtti.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Kocasını bırakıp damadına kaçan anne, canlı yayında kızıyla yüzleşirken beddualar savurdu

17 Kasım’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!