içinde

Bunlar Depresyon Belirtisi mi? Serdar Ortaç’tan Yürekleri Burkan Açıklamalar!

Pop müziğin efsane isimlerinden Serdar Ortaç, son yıllarda yaşadığı zorluklarla gündeme geliyordu…

Pop müziğin efsane isimlerinden Serdar Ortaç, son yıllarda yaşadığı zorluklarla gündeme geliyordu bildiğiniz gibi. Gerek boşanma süreci, gerek MS hastası olması ve pandemi döneminde yaşadığı sıkıntılar, Ortaç’ın magazinde konuşulmasına yol açmıştı. Son dönmelerde verdiği konserler ile kendinden bahseden ünlü popçu, Harbiye’de verdiği konser sonrası yürek burkan ifadelerin altına imza attı. Gelin bakalım neler demiş…👇🏻

52 yaşındaki Serdar Ortaç, Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden bir tanesi. 2000’li yıllarda zirve yapan kariyeri bir daha hiç aşağılara inmedi.


Biz hep birlikte Serdar Ortaç, “bi’ Karabiberim söylese de kalkıp oynasak!” diye beklerken, aradan yıllar geçince oynadığımız şarkıların ardında ne denli hüzünler olduğunu görmüş insanlarız.


Bundandır ki Serdar Ortaç’ın her konseri tıklım tıklım oluyor. Ünlü sanatçı geçtiğimiz akşam Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda 90 kişilik senfoni orkestrası ile birlikte yer aldı.


1994’ten beri ara vermeden müzik hayatına devam eden ve her yıl en az 1 tane hit şarkı yapan Ortaç’ı, Harbiye’de izleyen isimlerden biri de annesi Nesrin Ortaç’tı.


Konser öncesi basın mensupları ile sohbet eden Ortaç, MS hastası olması sebebiyle bu soğuk havalarda ayakta durmakta zorlandığını ifade etti.


İşten arta kalan zamanından bahseden Ortaç, 52 yaşında olması sebebiyle hayatının bundan sonraki kısmında neler yapmak istediğini anlattı.


Ayrıca en büyük tutkusu olan bisiklete binmeyi artık bıraktığını dile getirdi.
Daha öncesinde “Ben ölünce değerimi anlayacaksınız” diyen Ortaç, “Hiçbir şey yapmıyorum hep yatıyorum, uyuyorum.” dedi.


‘Yataktan çıkmak istemiyorum. Bisikleti bile bıraktım. Bisiklet benim aşkımdı yani. Ayağım çok ağrıyor, pedal çeviremiyorum. Sol ayağım.’
“Evimde son kalan 15 senemi, 15-20 sene ne kaldıysa… Sevap işleyerek bitirmeyi düşünüyorum.”


‘Sahil kasabasına yerleşmeyi düşünmüyorum. Denizin Allah’ını gördüm. Dünyada girmediğim deniz kalmamıştır, hiç istemiyor canım.’
Sözlerini, “Şarkı söylemek istiyorum, uyumak istiyorum. Evimde ölmek istiyorum.” ifadeleriyle bitiren Ortaç, sözleriyle herkesi duygulandırdı.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

2022 Yılında Evlenen Ünlülerin En Çok Beğenilen ve Tenkit Yağmuruna Tutulan Gelinlik Tercihleri

Burcu Kara Doğuma Bir Ay Kala Eşi Fırat Parlak’a Hasret Kaldı!