içinde

Burcu Esmersoy’un Nikah Tarihi Belli Oldu!

Sevgilisi Nazım Akmandil’den İtalya’da evlenme teklifi alan ünlü güzel Burcu Esmersoy düğün tarihi aldığını duyurdu!

Burcu Esmersoy’un Nikah Tarihi Belli Oldu!

Sevgilisi Nazım Akmandil’den İtalya’da evlenme teklifi alan ünlü güzel Burcu Esmersoy düğün tarihi aldığını duyurdu! Çift ne zaman evlenecek? Düğünleri nerede olacak? İşte detaylar.

Burcu Esmersoy hem TV ekranlarından hem de sosyal medyadan yakından takip ettiğimiz ünlüler arasında. Instagram hesabında yaklaşık 4 milyon takipçisi bulunuyor. Ünlü güzel, kariyeriyle olduğu kadar özel hayatıyla da tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor!

Burcu Esmersoy yaklaşık bir yıldır Nazım Akmandil ile aşk yaşıyor. Bu ikilinin aşkları ise sürekli magazin gündeminde. Son zamanlarda is bu çiftin ne zaman evleneceği merak konusuydu.

Nazım Akmandil, sevgilisine geçtiğimiz yaz aylarında İtalya’da romantik bir şekilde evlilik teklif etmişti. Teklife evet diyen Esmersoy, yakın zamanda düğün tarihiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü güzel, düğün için otellerin dolu olduğundan bahsetti.

Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil Eylül 2023’de nikah masasına oturacak. İtalya’da düğün yapmayı planlayan Burcu Esmersoy, istediği otelin yaz sonuna kadar dolu olduğunu söyledi. İstediği tarihte uygun bir gün bulan Esmersoy, Eylül 2023 için düğün tarihi aldı.

Ünlü güzelle dünya evine girmeye hazırlanan Nazım Akmandil’in kim olduğu, ne iş yaptığı ise merak konusu.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Buse Varol’un göğüs dekolteli paylaşımına kocası Alişan sessiz kalmadı

Geçtiğimiz Haftaya Damga Vuran Skandallar ve Dedikodularla Gıybet Kazanını Fokur Fokur Kaynatıyoruz! 🔥