içinde

Burcu Kara Doğuma Bir Ay Kala Eşi Fırat Parlak’a Hasret Kaldı!

8 aylık hamile olan Burcu Kara, trafikten kaçmak için deniz yolunu kullanırken görüntülendi.

Romantik Komedi film serisi ile akıllarımıza kazınmış olan ünlü oyuncu Burcu Kara, geçtiğimiz gün Bebek’te magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalandı. 8 aylık hamile olan Burcu Kara, trafikten kaçmak için deniz yolunu kullanırken görüntülendi. Bu esnada muhabirlerle de sohbet etmeyi es geçmeyen oyuncu, eşiyle ayrı kaldığını söyledi! Gelin birlikte bakalım… 👇🏻

42 yaşındaki ünlü oyuncu Burcu Kara pek çok dizi ve filmde gösterdiği başarılı performans ile akıllarımıza kazındı. Fakat özellikle Romantik Komedi film serisindeki hali hepimizde ayrı bir yer edindi.


Güzel oyuncu 2016 yılında yönetmen ve senarist Fırat Parlak ile hayatını birleştirmiş, ikinci kez dünyaevine girmişti.


Evliliklerini tüm mutluluklarıyla devam ettiren çift, 2017 yılının Eylül ayında ilk çocukları Ali Çınar’ı kucaklarına almıştı.


Ünlü oyuncu Burcu Kara, bu yıl yeniden hamile kaldığını sosyal medya hesabı üzerinden bu fotoğraf ile duyurmuş, “Ailemiz büyüyor” demişti.


‘İki gündür çok fazla mesaj ve telefon alıyorum bebek mi geliyor diye.Buradan toplu cevap vermek istedim sizi oyalamamak adına.Ailemizin büyüdüğü doğrudur.Hep kalabalık bir aile hayal etmiştim.Çok sevdiğim, çok eğlendiğim, bu hayatı acısı tatlısıyla paylaştığım yol arkadaşımla ikinci kez bu mutluluğu yaşamak kısmet oldu.Umarım sağlıkla ve kolaylıkla kucağımıza alırız üçüncü çocuğumuzu.Yine yüzümüz gülerek bu keyifli hayatımıza devam ederiz.Tüm güzel dilekleriniz ve dualarınız için binlerce kez teşekkür ederim.Gönlünüzden geçen tüm güzelliklerin bin katı sizin olsun inşallah.🙏🏼❤️🧿’
Şimdilerde 8 aylık hamile olan ve doğumuna bir ay kalan Burcu Kara, Anadolu Yakası’na geçerken deniz ulaşımını kullandı. Bu esnada magazin muhabirlerinin objektiflerinden kaçamadı tabii ki.


Şu sıralar zamanının büyük bir kısmını ailesinin yanında Bursa’da geçirdiğini söyleyen Kara, köy evinde çok keyifli olduğunu söylüyor.


Bahçelerinde her çeşit sebze ve meyve yetiştirdiklerini ve doğal bir hayat sürdürdüğünü söyleyen Burcu Kara, hamileliğinin de bu şekilde çok rahat geçtiğini ifade ediyor.


Fakat kendisinin canı son dönemde fazlasıyla pide aş eriyormuş! 😂


Hamilelik döneminde sporunu aksatmadığını söyleyen Burcu Kara, ikinci çocuklarının isminin de belli olduğunu açıkladı.


Ünlü oyuncunun ilk oğlunun adı Ali Çınar bildiğiniz gibi. Eşi Fırat Parlak ile karar verdikleri bir isimmiş.
İkinci çocuklarının da erkek olacağını söyleyen Kara, ismini “Can” koyacaklarını söyledi.


Hamileliğinin nasıl geçtiğini anlamadığını söyleyen Burcu Kara, eşi Fırat Parlak’ın ortağı Tolga Çevik ile birlikte yurt dışı turnesinde olduğunu ve doğuma kadar yanına gelemeyeceğini de söyledi.


‘Fırat Bey’i görmüyorum çünkü kendisi yurt dışı turnesinde. 1 buçuk aydır. Bir iki kere burnumun direği sızladığı oldu açıkcası ama oraya kaptırmamaya çalışıyorum kendimi. Sadece o evde olmayınca evin dengesi bozuluyor. Ali benimle yüz göz oluyor. Baba evde olunca denge oluyor.’
Can bebek sağlığıyla gelsin diyoruz!🧿 Ve mutluluklar diliyoruz…❤️

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Bunlar Depresyon Belirtisi mi? Serdar Ortaç’tan Yürekleri Burkan Açıklamalar!

Cinsiyet değiştiren Çukur’un Timsah Celil’i’ bu sefer de sütyenli pozunu paylaştı