içinde

Çocuk da Yapamadı Kariyer de: Kırkı Çıkmadan Ayrılık Kararı Alan Merve Boluğur O İsmin Klibinde Bile Rol Almış

Kırmızı ruju, sansasyonel açıklamaları, görenleri hayret ettiren sosyal medya paylaşımları ve özellikle son dönemde boşanma haberleri ile dikkatleri üzerine çeken Merve Boluğur; bir zamanlar yakışıklı şarkıcı Keremcem’in klibinde rol almış!

Çocuk da Yapamadı Kariyer de: Kırkı Çıkmadan Ayrılık Kararı Alan Merve Boluğur O İsmin Klibinde Bile Rol Almış

Kırmızı ruju, sansasyonel açıklamaları, görenleri hayret ettiren sosyal medya paylaşımları ve özellikle son dönemde boşanma haberleri ile dikkatleri üzerine çeken Merve Boluğur; bir zamanlar yakışıklı şarkıcı Keremcem’in klibinde rol almış! Kariyerlerine hemen hemen aynı dönemde başlayan ikili, bu müzik klibi sayesinde bir araya gelmiş. Gelin, bu iş birliğinin detaylarını ve beraberinde olanları mercek altına alalım.

2006-2007 yılları Merve Boluğur için çok verimli geçerken Keremcem için de yeni deneyimler sunuyordu.


Merve Boluğur, henüz 19 yaşında genç bir kadınken birçok başarılı projede boy gösterdi. Özellikle başrol olarak yer aldığı Acemi Cadı dizisi, ona bugünkü şöhretini kazandırdı. Keremcem ise o yıllarda müzikallerde yer alıyor ve beste çalışmaları yapıyordu.
2009 yılı, “Dokun” albümünün hazırlıkları ve askerlik.


Tarihler 2009’u gösterdiğinde Merve Boluğur Kül ve Ateş dizisinde oynamaya başlamıştı. Üçüncü solo albümünü çıkarıp konser vermeye başlayan Keremcem içinse askerlik kapıdaydı. Yakışıklı popçu, askere gitmeden önce sevenlerine güzel bir sürpriz yapmak istedi ve son albümü ‘Dokun’ için dört şarkıya klip çekti. Albümdeki ‘Yutkunamıyorum’ şarkısında farklı isimler rol alırken bu klibin sürprizi de güzel oyuncu Merve Boluğur oldu.
Bembeyaz bir elbiseyle kuğu gibi süzüldü.


Merve Boluğur, klipte bembeyaz bir elbiseyle karşımıza çıktı. Bir tren vagonunda çekilen sahnede Merve Boluğur’un canlandırdığı karakterin mutsuzluğu yansıttığı görüldü. Üçüncü dakikanın sonunda girdiği ve yaklaşık 30 saniye görüldüğü klibin yönetmenliği Koray Kasap yaptı. ‘Yutkunamıyorum’, döneminin en çok dinlenen parçaları arasında yer almayı başardı.
Klip, Keremcem askerden gelince yayınlandı.


‘Yutkunamıyorum’ şarkısının klibi Keremcem askerden dönünce yayınlandı. Klip çekilirken 22 yaşında olan Merve Boluğur’un dizi oyunculuğunun yanı sıra klipteki performansı da beğenilince genç oyuncu bir sonraki yıl farklı bir müzik klibi için teklif aldı. Keremcem ise her biri listelerde ilk sıralarda yer alan farklı şarkılar yapmaya devam etti.
Keremcem’le Akustik Söyleşi programı ve Murat Dalkılıç detayı.


Merve Boluğur’un eski eşi Murat Dalkılıç, Merve Boluğur’un müzik klibinde beraber oynadığı Keremcem’le aynı programda buluşmuş! Tarihler 2012’yi gösterdiğinde Keremcem’in sunduğu Keremcem’le Akustik Söyleşi programına katılan Dalkılıç, Lüzumsuz Savaş şarkısını seslendirmiş. O zamanlar belki de beraber iş yaptığı arkadaşının programını izleyen Merve Boluğur, Murat Dalkılıç’ın gelecekte eşi olacağını nereden bilebilirdi ki?
Merve Boluğur da müzik için kolları sıvadı.


İki farklı müzik klibinde rol alan ve iki müzisyenle evlilik yapan Merve Boluğur’un müzikten uzak bir yaşam sürmesi beklenemez. Merve Boluğur, Murat Dalkılıç’la evliyken Boya Gitsin isimli şarkıda eşiyle düet yaptı. Şarkının küçük bir bölümünü seslendiren Boluğur’un 3 Adam programına konuk olması ve programda şarkının gündeme gelmesiyle orada da eşiyle bir performans sergilemişti. O tarihten beri müzikle ilişkisini hiç kesmeyen Boluğur, 2022 yılında ‘Şşşşşşttttt’ isimli bir parça çıkardı ve Yıldız Tilbe’nin sahnesinde şarkısını seslendirdi. Ünlü isim, bir kesim tarafından tepki çekse de eleştirileri umursamıyor ve şarkı söylemeye devam ediyor.
Şimdilerde “Lanet Olsun Aşkına” şarkısını sık sık seslendiriyor.


Son aylarda Instagram üzerinden sık sık ‘Lanet Olsun Aşkına’ şarkısını seslendiren Merve Boluğur, sesini beğeniyor ve şarkı söylemeyi çok seviyor. Anlaşılan Boluğur için müzik de en az oyunculuk kadar vazgeçilmez bir tutku! Hâliyle ünlü ismin sonraki kariyer adımları da epey merak ediliyor.
Merve Boluğur, bu ara boşanma aşamasında olduğu evliliğiyle gündemde.


2 Ekim 2022’de iki aylık ilişkisini evliliğe taşıyan ve evliliğin ikinci ayında boşanacağını duyuran Merve Boluğur, bu haberle basının gündemine bomba gibi düştü. Boluğur, boşanacağı haberlerine ‘Olmadı, yapamadık.’ şeklinde yanıt verirken boşanma aşamasında olduğu eşinin konuyla ilgili sessiz kalması dikkat çekti. Tüm fotoğraflarını Instagram hesabından kaldıran Merve Boluğur’un neden bu yönde bir karar aldığı ise merak konusu. Yine de Boluğur’un kendisi için en iyi kararı aldığından eminiz.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

2005 Yılına Gidiyoruz! Aslı Enver’in Hazal Kaya İle Aynı Reklamda Oynadığını Biliyor muydunuz?

Cinsel Taciz Suçlamalarıyla Gündeme Gelen Marilyn Manson Tehdit Edildiğini Açıkladı!