içinde

Dilan Polat’a Özenip Güzellik Merkezi Açan Ece Ronay Aylık Kazancını İlk Kez Açıkladı

Dilan Polat’ın güzellik merkezinin ardından güzellik merkezi açan fenomen sayılarında bir patlama yaşanmıştı. Bunlardan biri de sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay olmuştu. Ece Ronay, Dilan Polat’a özenerek bu işe başladığını açıkladı.  Ronay …

Dilan Polat’a Özenip Güzellik Merkezi Açan Ece Ronay Aylık Kazancını İlk Kez Açıkladı

Dilan Polat’ın güzellik merkezinin ardından güzellik merkezi açan fenomen sayılarında bir patlama yaşanmıştı. Bunlardan biri de sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay olmuştu. Ece Ronay, Dilan Polat’a özenerek bu işe başladığını açıkladı. 

Ronay, güzellik merkezinden aylık kazancını da açıkladı.

Kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla tutuklu yargılanan Dilan Polat’ın güzellik merkezlerinden haberiniz vardır.

Sosyal medyada yaşadığı lük hayatı adeta ‘gözümüze sokmaktan’ çekinmeyen Dilan Polat, zenginliği sebebinin sahibi olduğu güzellik merkezleri olduğunu, günde binlerce, hatta milyonlarca satış yaptıklarını açıklamıştı. 

Fakat MASAK’ın devreye girmesiyle Dilan Polat ve Engin Polat’ın bütün mal varlıklarına el konmuş, haklarında gözaltı kararı alınmıştı.

Dilan Polat’ın başına bütün bunlar gelmeden önce, güzellik merkeziyle kazandığı “servet” birçok kişiye de cazip gelmeye başlamıştı.

Özellikle geçtiğimiz yıl ülkemizde resmen bir ‘güzellik merkezi’ furyası başladı. Sosyal medya fenomenleri güzellik merkezleri açmak için sıraya girerken bunlardan bir tanesi de Ece Ronay olmuştu.

Ece Ronay’ı hem sosyal medyadan hem de çıkardığı şarkılardan tanıyoruz.

Ece Ronay, geçtiğimiz yıl bu zamanlar milyon liralık bir yatırım yaptığını ve ilk güzellik merkezini Gebze’de açtığını duyurmuştu.

Amacının ülke genelinde şubeleşmek olduğunu belirten Ece Ronay, bu haberi elbette TikTok hesabından duyurmuştu.

Aradan geçen bir yılın ardından Ece Ronay, 2. Sayfa’nın konuğu oldu, güzellik merkezlerine dair açıklamalarda bulundu.

Ece Ronay, geçtiğimiz sene 6 milyon liralık bir yatırım yaptığını anlatarak şu ifadeleri kullandı; ‘Devasa paralar kazanmıyorum. Şirketi açalı bir sene old, kuruluş borçlarımı ödüyorum. Evim ve arabam vardı onları sattım kredi çektim. Borçlarıma çalışıyorum. 1 sene önce evim 3.5 milyon TL değerindeydi, arabam 1.5 milyon TL değerindeydi. Bankadan da o zaman 1 milyon kredi çektim. 6 milyonluk bir yatırım yaptım.’

Peki Ece Ronay bu güzelik merkezinden aylık ne kadar kazanıyor?

Müge Dağıstanlı’nın ‘Aylık ne kadar geçiyor eline?’ sorusunu cevaplandıran Ece Ronay, ‘Yazın zarar oldu ama bu aralar para kazanıyoruz. Çok ciddi giderimiz var, Bağdat Caddesi’nde kiralar da yüksek. Bana aylık 100-200 bırakırsa seviniyorum. Arabam da yok.’ cevabını veriyor.

“Dilan Polat’ın hayatı bana rol model olmuştu.”

Ece Ronay’ın güzellik merkezi işine girmesinde ise Dilan Polat rol model olmuş. Dilan Polat’ın hayatına özendiğini söyleyen Ece Ronay, ‘Onun hayatı rol model olmuştu, Dilan Polat’ın hayatı. Ben de bu işe girdim. Cihazlarımı ondan aldım ama sonra firmamı değiştirdim o zaman 1.5 milyon ödemiştim ona bana indirimli vermişti.’ ifadelerini kullandı.

Ece Ronay, kendi markasını kurmadan önce Dilan Polat’tan isim hakkı almayı düşündüğünü ancak Polat’ın 15 milyon TL istediğini de ekliyor.

Dilan Polat’ın isim hakkı için 15 milyon TL istemesiyle Ece Ronay, bu kararından vazgeçip kendi adıyla güzellik merkezinin ilk şubesini açıyor. İlk şubesini Gebze’de açan Ece Ronay’ın şu anda Gebze’de, Bağdat Caddesi’nde, Kurtköy’de ve Mecidiyeköy’de şubeleri bulunuyor.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Fikret Kuşkan’ın Eski Rol Arkadaşı Dolunay Soysert “Nafaka Davasında” Kuşkan’ın Aleyhine Tanıklık Yaptı!

Selahattin Paşalı, Ömer Dizisinde Gökçe Bahadır’la Yakınlaşma Sahnelerine Gelen Sorulara Cevap Verdi!