içinde

Dilan Polat’ın Hayatının Film Olacağını Duyan Sosyal Medya Kullanıcıları Yorumlarıyla Çok Güldürdü!

Lüks yaşantısı ve lüks yaşantısını sürekli olarak paylaşması sebebiyle gündemden hiç düşmeyen Dilan Polat, hayatının film olacağını açıklamıştı. Haberi duyan sosyal medya kullanıcıları, büyük goygoyculuk döndürdü! Detaylar👇 Sosyal medya …

Dilan Polat’ın Hayatının Film Olacağını Duyan Sosyal Medya Kullanıcıları Yorumlarıyla Çok Güldürdü!

Lüks yaşantısı ve lüks yaşantısını sürekli olarak paylaşması sebebiyle gündemden hiç düşmeyen Dilan Polat, hayatının film olacağını açıklamıştı. Haberi duyan sosyal medya kullanıcıları, büyük goygoyculuk döndürdü! Detaylar👇

Sosyal medya kullanıyorsanız öyle ya da böyle denk gelmişsinizdir Dilan ve Engin Polat ikilisine…

İlginç bir kariyer yolculuğunun ardından şimdilerde inanılmaz bir lüks içinde yaşayan Dilan Polat, ülkemizde takipçisi en yüksek sosyal medya fenomenlerinden.

Takipçilerini bir an olsun yalnız bırakmayan Dilan Polat, her gün ve hemen hemen her saniye lüks hayatının abartılı detaylarını paylaşıyor.

Neredeyse tümü maddiyat odaklı paylaşımları üst üste gelince de bazıları tarafından iltifat yağmuruna tutulup ‘örnek’ bir abla gibi görülürken, bazıları tarafından da çok eleştiriliyor. Eşi Engin’in sürprizleriyle, dolarlarla, arabalarla, uçaklarla, evlerle ve birbirinden pahalı eşyalarla dolu paylaşımları ‘görgüsüzlük’ olarak değerlendiriliyor.

Instagram’da 7 milyon takipçisi olan Dilan Polat’ı görmek kimilerine büyük mutluluk verirken kimilerinin de artık bıkkınlık geçirmesine sebep oluyor.

Konuyu şöyle bir toparladıysak asıl meseleye dönebiliriz. Belki denk gelenleriniz olmuştur, geçtiğimiz günlerde Dilan Polat hayatının film olacağını, senaryonun da hazır olduğunu duyurmuştu.

Bunu öğrenen sosyal medya kullanıcıları durumu ti’ye alarak film için hem isim hem de oyuncu önerilerinde bulunmaya başladı… 🙈 Gündeme oturan Dilan Polat filmine birbirinden yaratıcı ve komik yorumlar geldi! 😂

1. Buyurun kim ne demiş beraber bakalım! 👇

2. 👇

3. 👇

4. 👇

5. 👇

6. 👇

7. 👇

8. 👇

9. 👇

10. 👇

11. 👇

12. 👇

13. 👇

14. 👇

15. Var mı artıran? Hadi yorumlarda buluşalım!

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Gideceği Beyonce Konseri İçin Kızına Muazzam Bir Elbise Diken Muhteşem Baba

Yılmaz Güney’in Ailesinin Kendisine Dava Açtığını Öğrenen Farah Zeynep’ten “Şiddet” Göndermeli Yanıt!