içinde

Dilan Polat’tan Sonra Okların Gösterdiği Özlem Öz’ün Mütevazı Doğum Günü Kutlaması Gündem Oldu

Lüks ve şatafatlı hayatlarını sosyal medyadan paylaşarak tüm dikkatleri üzerine çeken ve kara para aklama, vergi kaçırma ve daha birçok suç işledikleri iddiası ile tutuklu yargılanan Dilan Polat ve Engin Polat çiftinden sonra, gözler diğer sosyal …

Dilan Polat’tan Sonra Okların Gösterdiği Özlem Öz’ün Mütevazı Doğum Günü Kutlaması Gündem Oldu

Lüks ve şatafatlı hayatlarını sosyal medyadan paylaşarak tüm dikkatleri üzerine çeken ve kara para aklama, vergi kaçırma ve daha birçok suç işledikleri iddiası ile tutuklu yargılanan Dilan Polat ve Engin Polat çiftinden sonra, gözler diğer sosyal medya fenomenlerine çevrilmişti.

Gözlerin çevrildiği, avukat Feyza Altun’un da sık sık gündeme getirdiği Özlem Öz ve Tayyar Öz çifti de son dönemde çokça konuşulmaya başlandı.

Sosyal medyadaki paylaşımlarında lüks hayatlarını insanların gözlerine sokan, ancak sosyal medya fenomenleri hakkında soruşturmalar başlayınca ‘En fakir biziz’ yarışına giren fenomenlerden olan Özlem Öz, şimdi ise mütevazı doğum günü kutlama anları ile gündem oldu.

Özlem Öz paylaştığı mütevazı doğum günü anları için, “Bu sene yaş günüm Kahramanmaraş ziyaretimize denk geldi. Ara tatili fırsat bilip çocukları dede ve ninelerini ziyarete getirmek istedik. Hem de umre sonrası hediyelerini vermek istedik. Hiç beklemediğim bir anda gelen bu kutlama beni çok mutlu etti” dedi.

İşte o anlar: 👇

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Gelini Yasemin Şefkatli’den İbrahim Tatlıses’e Büyük Jest: İkizlerin Adı Belli Oldu!

Hayranlar Hüzünlü: Taemin’in Sevilen Viral Videosu ‘Seksi’ Olduğu Gerekçesiyle İnternetten Kaldırıldı