içinde

Dünyanın En Seksi 100 Kadınından Biri Olan Emily Ratajkowski, Sosyal Medyadan Erkeklere Seslendi

Sosyal medyanın en çok bilinen isimlerinden biri Emrata. Yani tam adıyla Emily Ratajkowski. İngiliz oyuncu ve model sık sık Instagram hesabından yaptığı açıklamalarla gündemde yer buluyor. Son paylaşımı ise bir hayli şaşırtıcı oldu. Güzel oyuncu …

Dünyanın En Seksi 100 Kadınından Biri Olan Emily Ratajkowski, Sosyal Medyadan Erkeklere Seslendi

Sosyal medyanın en çok bilinen isimlerinden biri Emrata. Yani tam adıyla Emily Ratajkowski. İngiliz oyuncu ve model sık sık Instagram hesabından yaptığı açıklamalarla gündemde yer buluyor. Son paylaşımı ise bir hayli şaşırtıcı oldu. Güzel oyuncu sosyal medyadan erkeklere bir çağrı yaptı. Detaylar içerikte!

32 yaşındaki Emily Ratajkowski, magazin dünyasında ve sosyal medyada son yılların en çok konuşulan modellerinden biri.

Kendisi 2014 ve 2015 senesinde Maxim dergisi tarafından dünyanın en seksi 100 kadınından biri olarak seçilmişti.

Ayrıca yönetmenliğini David Fincher’ın üstlendiği ve 2014 yılında gösterime giren Kayıp Kız (Gone Girl) filminde Andie Hardy karakterini canlandırmasıyla sinema dünyasına adım atmıştı.

Emily, 2018 yılında aktör ve yapımcı Sebastian Bear-McClard ile evlenmiş ancak kendisini defalarca aldatan eşinden 2022 yılında boşanmıştı.

Boşandıktan sonra ünlü modelin adı Harry Styles, Pete Davidson ve Brad Pitt gibi pek çok ünlü isimle anılır olmuştu.

Boşanma sonrası konuşan İngiliz model “Bir daha evlenebileceğimi sanmıyorum” açıklamalarıyla da dikkat çekmişti.

Emrata adıyla hayatımıza giren Emily Ratajkowski, sık sık sosyal medyada yaptığı açıklamalarla kendinden söz ettirmeyi başarıyor.

Sebastian Bear-McClard’ın ihanetine uğrayan Emily Ratajkowski, yaptığı bir paylaşımda kendisiyle akşam yemeğine çıkmak isteyen herkesle vakit geçirmeye hazır olduğunu duyurdu.

“Haydi yapalım” sözlerini dile getirdiği paylaşımda Emrata “Yeni bekar olan ben, beni akşam yemeğine götürmek isteyen herkesle çıkmaya karar veriyor” dedi.

Siz de bu açıklamadan biraz Merve Boluğurvarilik sezmediniz mi? Bu fotoğrafta da benziyor gibiler zaten. Buyrun yorumlara…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Erkan Petekkaya’nın 20. Evlilik Yıl Dönümünde Yaptığı Mütevazı Kutlaması Kalplerimizi Eritti!

Turuncu Mayosuyla Tatil Pozlarını Paylaşan Merve Boluğur Çok Konuşuldu!