içinde

Elon Musk’tan eski sevgilisine hamle: Amber Heard’ün Twitter hesabı askıya mı alındı?

Heard’ün Twitter hesabı için, “Bu hesap mevcut değil” ibaresi görüldü.

Elon Musk‘ın Twitter’ı 44 milyar dolara satın alma süreci geçen hafta tamamlandı ve o zamandan bu yana yönetim kurulunun feshedilmesi, üst düzey yöneticilerin kovulması, Tesla çalışanlarının işe alınması ve doğrulanmış hesapları gösteren mavi tik için 8 dolar ücret alınacağının duyurulması gibi önemli değişiklikler baş gösterdi.

Oyuncu Amber Heard‘ün hesabının kaybolması ilk olarak çarşamba günü tweet atan YouTuber Matthew Lewis tarafından fark edildi. Lewis haberi, “Amber Heard Twitter’ını sildi” diye verdi. Sözkonusu Youtuber’ın aldığı ekran görüntüsünde, Heard’ün Twitter hesabı için, “Bu hesap mevcut değil” ibaresi görüldü.

Heard’ün hesabını ne zaman ve neden kaldırdığı ya da devre dışı bırakma nedenlerinin neler olduğu bilinmiyor. Öte yandan bazı haber siteleri, Heard’ün hesabını silmediğini, aksine Musk’ın Heard’ü Twitter’dan attığını iddia ediyor.

NBC News’e göre platformdan ayrılan tek isim Amber Heard de değil. Diğer ünlüler arasında Toni Braxton, aktris Shonda Rhimes ve emekli profesyonel güreşçi Mick Foley de yer alıyor.

Eski sevgililer

Amber Heard, aktör Johnny Depp‘ten boşandıktan sonra 2016-2018 yılları arasında Elon Musk ile bir ilişki yaşamıştı. Bu yılın başlarında, Karayip Korsanları aktörüne karşı açtığı hakaret davasını kaybeden Amber Heard’ün, mahkemeden çıkan karar sonucunda Depp’e 10,35 milyon dolar ödeme yapması gerekiyor. Musk’ın da sözkonusu duruşmada tanıklık yapması bekleniyordu ancak milyarder, kürsüye çıkmadı.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

11.00’de geldi, 01.30’da çıktı! Aynı mekânda 14 saat…

‘Çıplak güneşlenmek Kate’in suçu’ demişti: Kraliyet ailesinden Trump’a küfür seli