içinde

Ezanın Yanlış Okunduğunu Fark Eden Bülent Ersoy Müezzini Meskene Çağırmasıyla Gündem Oldu

Ersoy, bu kez cami müezzinini eve çağırdığı iddiasıyla çok konuşuldu.

Türk sanat müziği deyince akla ilk gelen isimlerden biri şüphesiz ki Diva lakabıyla tanınan Bülent Ersoy oluyor. Ünlü isim, sadece kariyeriyle değil yaptıklarıyla da sık konuşulan isimler arasında yer alıyor. En son Ajda Pekkan’ın kıyafetine yaptığı eleştiriyle gündeme gelen Bülent Ersoy, bu kez cami müezzinini eve çağırdığı iddiasıyla çok konuşuldu.

Diva lakabıyla ve şahsına münhasır tarzıyla tanınan Türk sanat müziğinin usta ismi Bülent Ersoy’u bilmeyen yoktur.


Sesiyle herkesi büyüleyen ünlü sanatçı şarkılarının yanında yaptıklarıyla da çok konuşuluyor biliyorsunuz ki.


Diva, en son başarılı sanatçı Ajda Pekkan’ın sahne kostümüne “İki tane ibici çorabı babam da giyse taş gibi olur.” diyerek gündeme gelmişti.


Olaylara müdahale etmekten geri duymayan Ersoy, bu kez apartmanının yanındaki cami müezzinini eve çağırdığı iddiasıyla gündeme geldi.


İddiaya göre Ersoy, Caddebostan’da oturduğu dairenin yanındaki camide okunan ezanın makamlarının yanlış okunduğunu fark ederek duruma müdahale etmek istedi.


İlk olarak her ezan okunduğunda müezzinin kendisini duyması için cama çıkarak ezana eşlik eden Diva, cama çıkması işe yaramayınca müezzini eve çağırdı.


Önce kapıcısından müezzini eve çağırmasını isteyen Diva, sonrasında eve gelen müezzine nasıl ezan okuyacağını öğretti.


Yine iddiaya göre yaşananların ardından usta sanatçı, konuyla ilgili yakınlarına “İşte şimdi daha güzel oldu” açıklamasında bulundu.


Vallahi ne yalan söyleyelim biz şaşırmadık, Bülent Ersoy deyince her şey beklenir. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…


Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Takipçilerinden Gelen İtirafları Tek Tek İfşalayan Ebru Polat Gören Herkesin Kanını Dondurdu!

Sarmaş dolaş eğlendiler! Zeynep Bastık ve Uraz Kaygılaroğlu aşk mı yaşıyor?