içinde

Fatmagül’ün Hatası Ne Dizisindeki Rolüyle Saç Baş Yoldurtan Esra Dermancıoğlu ve Kızı Gündem Oldu

Televizyon ekranlarına Avrupa Yakası adlı diziyle ilk adımını atan başarılı oyuncu Esra Dermancığlu, yeni dizi Bir Küçük Gün Işığı ile yeniden izleyici karşısına çıktı.

Fatmagül’ün Suçu Ne Dizisindeki Rolüyle Saç Baş Yoldurtan Esra Dermancıoğlu ve Kızı Gündem Oldu

Televizyon ekranlarına Avrupa Yakası adlı diziyle ilk adımını atan başarılı oyuncu Esra Dermancığlu, yeni dizi Bir Küçük Gün Işığı ile yeniden izleyici karşısına çıktı. Yaptığı açıklamalarla ve sosyal medya paylaşımlarıya dikkat çeken Dermancıoğlu, bu kez kızıyla olan benzerliğiyle gündeme geldi. Gelin Esra Dermancıoğlu ve kızının o fotoğraflarına birlikte bakalım…

Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı dizide Mukaddes rolüyle herkesi gerim gerim geren başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu’nu tanımayan yoktur.

Ardından pek çok dizide rol alan Dermancıoğlu, şimdilerde ise ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bir Küçük Gün Işığı adlı dizide Ümran karakterine hayat veriyor.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isim ayrıca yaptığı dobra açıklamalarla ve paylaşımlarıyla da sık sık gündeme geliyor.

Gündem olan açıklamalarından dolayı birçok kişi tarafından merak edilen Dermancıoğlu bu kez kızıyla olan fotoğraflarıyla dikkat çekti.👇

19 yaşına giren kızının doğum gününü sosyal medya hesabından kutlayan ünlü oyuncu paylaşımına; “Refoşum 19 yaşında oldu artık bebekliğini paylaşabilirim” notunu düştü.

Dermancıoğlu’nun kızı Refia Dermancıoğlu’nu görenler ise anne kızı birbirlerine çok benzettiler.

Peki sizce benziyorlar mı? Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

14 Kasım’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberleri..

Eğlenceli Görüntüleri ile Öne Çıkan TikTok Fenomeni Khaby Lame Kimdir?