içinde

Gülşah Saraçoğlu, Demet Akalın Defterini Büsbütün Kapattı: Öteki Dünyada Karşılaşmamak İçin Hakkımı Helal Ettim

Moda dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alan Gülşah Saraçoğlu, ekranların olduğu kadar magazinin de dikkat çeken ünlülerin biri oldu. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplı eklenen ünlü modacının kullanıcı adı ‘metres Gülşah’ olarak değiştirili…

Gülşah Saraçoğlu, Demet Akalın Defterini Tamamen Kapattı: Öteki Dünyada Karşılaşmamak İçin Hakkımı Helal Ettim

Moda dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alan Gülşah Saraçoğlu, ekranların olduğu kadar magazinin de dikkat çeken ünlülerin biri oldu. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplı eklenen ünlü modacının kullanıcı adı ‘metres Gülşah’ olarak değiştirilince herkes şoke olmuştu. Katarsis programının konuğu olan Saraçoğlu, eski dostu Demet Akalın defterini tamamen kapattığını ”Öteki dünyada onunla karşılaşmamak için hakkımı helal ettim” sözleriyle ifade etti.

Gelin detayları görelim.

Tv8 ekranlarında tüm hızıyla devam eden Doya Doya Moda yarışmasının sevilen jüri üyelerinden biri de Gülşah Saraçoğlu.

Moda programında yaptığı yorumlar ve giydiği kıyafetlerle sık sık gündem olan ünlü modacının başı geçtiğimiz haftalarda hacker belası nedeniyle dertteydi.

Instagram hesabının hacklendiğini açıklayan Saraçoğlu’nun kulanıcı adı da ‘metres_gulsah’ olarak değiştirilince sosyal medyaya bomba gibi düşmüştü.

Magazin dünyasının en çok konuştuğu isimlerden Gülşah Saraçoğlu, Gökhan Çınar’ın sunduğu ‘Katarsis’ programının konuğu oldu.

Biliyorsunuz ki, Gülşah Saraçoğlu geçtiğimiz aylarda evli ve 3 çocuk babası şarkıcı Deha Bilimlier ile yasak aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelmişti.

İddialara göre; Saraçoğlu ve eski dostu Demet Akalın, Deha Bilimlier’in sahne aldığı mekana gitmişler. Gülşah Saraçoğlu ile Bilimlier’in yasak aşk yaşadığı iddiasına yönelik olarak Akalın ‘İki tarafı da uyarmıştım geçen sene. Daha çok hanım tarafını uyarmıştım’ sözleriyle herkesi şoke etmişti. Ünlü modacı ise arkadaşından hiç beklemediği bu hareketin ardından kendisiyle bağlarını koparmıştı.

Gökhan Çınar, programın yüzleşme bölümünde Saraçoğlu’na “Seni kırmış ya da üzen biri yanına otursa ne yaparsın?” sorusunu yöneltti.

Konuşurken sesi titreyen Saraçoğlu bir isim vermeden, “Kalkar giderim. O kişi benim hayatımı mahvetti, ellerine sağlık. İlişki yaşadığım biri değildi. Geçmedi, hayat boyu da geçmeyecek. Çok kızgın ve öfkeliyim. Ona her şeye rağmen hakkımı helal ettim, öteki dünyada karşılaşmamak için. Burada yeterince mahvetti çünkü.” dedi.

Ünlü modacı konuşurken gözyaşlarına da hakim olmadı.

Gülşah Saraçoğlu, Deha Bilimlier ile yaşadığı iddia edilen yasak aşk hakkında “O dönem bir isimden bahsedildi. Biz de sanatçı kız arkadaşımla ‘kim acaba bu’ diye konuşuyorduk. Telefonum bir anda susmamaya başladı. Bunun gerçekten olduğuna dair ellerinde görüntüler olduğunu, bir yere gidildiğini söylüyorlar.”ifadelerini kullandı.

”Sadece izledim. Adını bile anmak istemediğim kadın bana mesaj atarak ‘acaba sen bir daha oraya gitmesen mi?’ diyor. Ben oraya davetli olarak değil, paramı vererek gidiyorum. Daha sonra televizyonlara çıkarak ‘ben onu uyardım’ dedi. Vah vah… Herkes onun olayı doğruladığını düşündü.”

”Ben çıkıp senin de geçmişinde bunlar vardı demedim. Benimkiler doğru şeyler ama bana ne. Çoluğu çocuğu olan bir insan. Bana hiç yakışmaz.”

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Yorumlara bekliyoruz…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Tayt Var mı Yok mu? Serel Yereli’nin Çıplak Sanıldığı Fotoğraf Toplumsal Medyada Gündem Oldu

Almila Ada, Yenilmezler 2’de Scarlett Johansson’ın Gençliğini Canlandırmış