içinde

Gündeme Bomba Üzere Düşen Aşk Savı: Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz Sevgili mi?

Magazin dünyası yine bomba gibi gelişmelerle çalkalanıyor. Kasımda aşk başkadır derlerdi de inanmazdık.

Magazin dünyası yine bomba gibi gelişmelerle çalkalanıyor. Kasımda aşk başkadır derlerdi de inanmazdık. İddia üstüne iddia duyduğumuz son günlerde bahsetmemiz gereken bir yeni çift daha ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda ihanet iddialarıyla bir yıllık ilişkisini sonlandıran Ayça Ayşin Turan, yeni bir aşka yelken açmış söylenenlere göre. Hem de Murat Boz’la! Gelin birlikte bakalım neler oluyormuş… 👀

Durumlar karışık ama şöyle başlayalım; bildiğiniz gibi Ada Masalı dizisi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönen Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan, 1 yıldır mutlu bir birliktelik içerisindeydi.


Öyle ki ilişkilerini ne sosyal medyadan ne de basından saklama gereği duymamışlardı. Fakat geçtiğimiz aylarda bu birliktelik kıskançlık ve ihanet iddialarıyla sarsılmış, ikili ayrılık kararı almıştı.


Söylentilere göre Alp Navruz, sevgilisi Ayça Ayşin Turan’ı aldatmış ve bu sebeple Turan ilişkiyi bitirmişti. Hatta yine iddialara göre Navruz, Turan ile barışmak için arkadaşlarını dahi araya sokmuş fakat affedilmemişti.


Gelelim yeni iddialara. Söylenenlere göre Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz arasında bir şeyler başlamış!


İkili geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme’de bir mekanda tüm gece keyifli bir sohbet sürmüş. Gecenin sonunda ise birlikte dans etmişler.


Finalde Murat Boz, Ayça Ayşin Turan’ı kapıya kadar uğurlamış ve birkaç dakika beklemesinin ardından kendisi de mekandan ayrılmış.


10 gün kadar önce başladıkları bu arkadaşlığın aşka dönüştüğü söyleniyor. Yine iddialara göre çift, yeni başlayan aşklarını gözlerden uzak bir şekilde yaşamayı tercih ediyormuş.


Henüz kesin bir bilgi olmasa da eğer birliktelerse mutluluklar diliyoruz. 🧿Siz bu çift hakkında neler düşünüyorsunuz? Haydi yorumlara!👇

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Survivor Turabi’nin Yarı Çıplak Bayanlarla Verdiği Poz Gündeme Oturdu!

Takipçisi Tarafından Eleştirilen Lerzan Keyifli Toplumsal Medya Paylaşımıyla Gündem Oldu!