içinde

Halit Ergenç’in Daha Önce Evlendiği Kişi Bakın Kimmiş?

2006 yılında başlayan ve Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Binbir Gece’de başrolleri paylaşan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, büyük bir aşkla 2009 yılında dünyaevine girdi.

Meğer İlk Evliliğini Bergüzar Korel ile Yapmamış! Halit Ergenç’in Daha Önce Evlendiği Kişi Bakın Kimmiş?

2006 yılında başlayan ve Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Binbir Gece’de başrolleri paylaşan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, büyük bir aşkla 2009 yılında dünyaevine girdi. Ünlü çift ağustos ayında evliliklerinin 13. yılını doldururken Halit Ergenç’in ilk evliliğini Bergüzar Korel ile yapmadığı sosyal medya gündeminde yer aldı. Gelin, Ergenç’in Korel’den önce kiminle evli olduğunu öğrenelim!

Büyük aşkla geçen tam 13. yıl.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in Binbir Gece dizisinde rol gereği yaşadıkları büyük aşk gerçek oldu ve çift, 2009 yılında nikâh masasına oturdu. Ünlü çift, geçtiğimiz ağustos ayında evliliklerinin 13. yılını doldurdu ve Bergüzar Korel, sosyal medya hesabı üzerinden özel bir paylaşımda bulundu. Güzel oyuncu, eşi Halit Ergenç ile verdiği romantik pozu hayranlarıyla paylaşarak ‘07.08.22’ notunu düştü.

Hem iyi birer eş hem iyi birer ebeveyn oldular.

Ünlü çift, 2010 yılında ilk çocukları Ali’yi kucaklarına alarak anne baba olmanın mutluluğunu yaşadı. 2020 yılında da ikinci oğulları Han dünyaya geldi. Son olarak 2021 yılında biricik kızları Leyla’yı kucaklarına alan çiftimiz mutluluklarını katladı.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan Korel, özellikle hamileliğinde paylaştığı fotoğraflarla gündemden hiç düşmedi.

Güzel oyuncu Bergüzar Korel, kasım ayının ilk haftasında kızları Leyla’nın doğum gününü kutlamak için bir dakikalık video paylaştı. Korel, Leyla’nın dünyaya geldiği anların yer aldığı videoyu, “Ben, önünde arkanda yanında nerede istersen oradayım… İyi ki doğmuşsun Leyla’m” notunu düşerek takipçilerinin beğenisine sundu.

Magazin dünyasının yakından takip ettiği ünlü çiftin evlilikleriyle ilgili bir detay ise sosyal medyada merak konusu oldu.

Halit Ergenç’in daha önce başka biriyle evli olduğu ortaya çıkınca birçok sosyal medya kullanıcısı, Ergenç’in Korel’den önce kiminle evli olduğunu merak ederek araştırmaya başladı.

Halit Ergenç’in eski eşi de oldukça ünlü bir oyuncu.

Bergüzar Korel ile 2009 yılından bu yana mutlu bir evlilik süren Halit Ergenç’in eski eşinin de ünlü bir oyuncu olduğunu öğrenen birçok sosyal medya kullanıcısının ağzı açık kaldı!

Seksenler, Arka Sokaklar ve Yalancı dizileriyle yıldızı parladı.

Halit Ergenç, Bergüzar Korel ile evlenmeden önce yine kendisi gibi oyuncu olan Gizem Soysaldı ile kısa süreli bir evlilik gerçekleştirdi. Oyuncu Gizem Soysaldı; Seksenler, Arka Sokaklar ve Yalancı adlı dizilerde aldığı rollerle ün kazandı.

Ergenç ve Soysaldı’nın evlilikleri yalnızca bir buçuk yıl sürdü.

Soysaldı ile evlendikten kısa süre sonra babasını ve yeğenini kaybeden Halit Ergenç, zor zamanlardan geçti. Bu süreçte Soysaldı ile evliliklerini devam ettiremediler ve yaklaşık bir buçuk yıl sonra yollarını ayırma kararı aldılar. Soysaldı’nın boşanma sürecinde bebeğini aldırdığı ve psikolojik destek görmeye başladığı da iddia edildi.

Gizem Soysaldı son olarak “Evlilik Hakkında Her Şey” dizisinde rol aldı.

Uzun süre ekranlarda yer almayan Gizem Soysaldı, son olarak 2022 yılında hayranlarıyla buluştu. Fox TV ekranlarında yayınlanan “Evlilik Hakkında Her Şey” adlı dizide “Buket” adlı karaktere hayat veren Soysaldı, yeniden ortadan kayboldu.

Halit Ergenç’in evli olduğu dönemde Bergüzar Korel de evlilik hazırlığı yapıyordu.

Halit Ergenç, Gizem Soysaldı’dan ayrıldıktan kısa süre sonra gönlünü dizideki partneri Korel’e kaptırdı. Bergüzar Korel de o dönemde evlilik hazırlığı içerisinde olduğu sevgilisi Tan Sağtürk’ten ayrıldı.

İddialar Korel’in peşini bırakmadı.

O dönem Tan Sağtürk’ün Bergüzar Korel’in telefonunda Ergenç’ten gelen aşk mesajları bulduğu iddia edildi. Korel iddialarla ilgili olarak, ‘Ben Tan ile birlikteyken kendisine ihanet etmedim, ayrıldıktan sonra Halit ile birlikte olmaya başladım.’ diyerek iddiaları yalanladı.

Sansasyonel bir şekilde başlayan aşkları mutlu bir evlilikle devam ediyor.

Ünlü çiftimizin rol gereği yaşadıkları büyük aşk gerçek olduktan sonra birçok sansasyonel haber yapıldı. Ancak onlar bu haberlere kulak asmayarak gözlerden uzak bir hayat sürmeye devam ediyorlar. Şimdilerde üç çocuklarıyla beraber oldukça mutlu ve huzurlu gözüküyorlar. Umarız bu mutlulukları bir ömür devam eder.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

İspanya’daki galaya katılan Kerem Bürsin, 65 bin TL’lik pantolonuyla dikkat çekti

Tarkan’ın kuzeni kaza geçirdi! 1 ölü, 3 yaralı var