içinde

Hamilelik İddiasına Yanıt Verdi: Sosyal Medya Fenomeni Canan Toprak, Dilan Polat’tan Haber Getirdi!

Eşi Engin Polat, kardeşi Sıla Doğu ve birçok yakınıyla birlikte kara para aklama nedeniyle tutuklanarak cezaevine gönderilen sosyal medya fenomeni Dilan Polat’tan haber var! Dilan Polat kendisi gibi fenomen olan arkadaşı Canan Toprak’ın görüşüne …

Hamilelik İddiasına Yanıt Verdi: Sosyal Medya Fenomeni Canan Toprak, Dilan Polat’tan Haber Getirdi!

Eşi Engin Polat, kardeşi Sıla Doğu ve birçok yakınıyla birlikte kara para aklama nedeniyle tutuklanarak cezaevine gönderilen sosyal medya fenomeni Dilan Polat’tan haber var! Dilan Polat kendisi gibi fenomen olan arkadaşı Canan Toprak’ın görüşüne gitmesiyle hakkında çıkan hamilelik ve koğuşta kavga haberleri dahil birçok şeye yanıt verdi!

Dilan ve Engin Polat çifti, son dönemlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyorlar.

Yaşadıkları lüks hayatla sık sık magazin dünyasının gündemine düşen çift, en sonunda MASAK’ın da dikkatini çekti ve çiftin kara para akladığı iddia edildi.

Geçtiğimiz haftalarda tutuklanarak cezaevine gönderilen Dilan Polat ve kardeşi Sıla Doğu hakkında her gün bambaşka iddialar ortaya atıldı. Koğuşta çıkan kavgalar, sinir krizleri…

Fakat en bombası ise Dilan Polat hakkında ortaya atılan ‘hamile’ iddiasıydı! Sürekli tansiyon problemi yaşayan ve baygınlık geçiren Dilan’ın hamile olabileceği konuşuluyordu.

Herkes bu iddialar hakkında konuşurken cevap yine Dilan Polat’tan geldi. Polat, kendisi gibi fenomen olan arkadaşı Canan Toprak’ın görüşe gelmesiyle içini döktü. Toprak ise Dilan ile konuştuklarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Canan Toprak’ın sözleri bu şekildeydi 👇

‘Bugün Dilan’la avukat arkadaşımız Gözde görüştü. Öncelikle şunu tekrar belirteyim; Gözde, Dilan’ın veya benim avukatım değil sadece ARKADAŞIMIZ.

Dünden beri içim içime sığmıyordu, bir huzursuzluk vardı, giremesem bile yanına, oraya gidebilmek bile bana iyi geldi… Biz isimlerimiz yazılmadan giremediğimiz için de, arkadaşımızın avukat olması sebebiyle, yasal iznini kullanıp ziyaret edebildi.

Beni sevenlere, soranlara sevgilerimi yolluyorum, dualarından eksik etmesinler beni, çocuklarımı çok özledim demiş. İlk günlere göre biraz daha iyi durumdaymış evet yani ‘magazinin günde 15 kez hastaneye yatırdığı’ gibi durumlar yok. Hamile de değil Dilan tekrar belirtiyorum.

Tabi ki çok üzgün, çok kırgın, bu iyi olma halinden kastımız hiçbir şey yok gibi davranıyor demek değil. Ancak O hayatta öyle zorluklar ve acılar yaşadı ki, bu ilk değildi…

Bir de benim için söylediği kıymetli sözleri var onlar da bana kalsın… 🥺🤍 Ama bir güzel haberle döndük çok şükür, ismimi yazdırdık, Allah’ın izniyle bu hafta ziyaret edebileceğim Dilan’ımı 🙏🏻🤍

Son güncelleme bu şekilde. Lütfen başka yerlerde yazanlara inanmayın ya da inanacaksanız da bana sormayın.’

Ayrıca ‘önemli not’ düşen Canan Toprak, Dilan Polat’ın her görüşte takipçi kitlesini sorduğunu da belirtti…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Sırayla Değil, Parayla! Kim Kardashian Şimdi de Film Sektörüne Atılıyor

Fazıl Say, Farah Zeynep Abdullah’ın ‘Yılmaz Güney’ Yorumuna Çok Sert Çıktı: Farah’tan Cevap Gecikmedi