içinde

Hangi Olaydan Sonra Karar Verdi? Merve Taşkın OnlyFans’e Nasıl Başladığını Anlattı!

Pelin Çini’nin sorularını yanıtlayan sosyal medya fenomeni Merve Taşkın OnlyFans’e nasıl başladığını, dönüm noktasını anlattı. Merve Taşkın, yarattığı sansasyonlarla, söyledikleriyle ve paylaşımlarıyla son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri …

Hangi Olaydan Sonra Karar Verdi? Merve Taşkın OnlyFans’e Nasıl Başladığını Anlattı!

Pelin Çini’nin sorularını yanıtlayan sosyal medya fenomeni Merve Taşkın OnlyFans’e nasıl başladığını, dönüm noktasını anlattı.

Merve Taşkın, yarattığı sansasyonlarla, söyledikleriyle ve paylaşımlarıyla son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri.

Daha önce Taşkın, Amsterdam’daki seks müzesinde çektiği fotoğraflar nedeniyle davalık olmuştu. Ardından da OnlyFans sitesinde yaptığı paylaşımlar yüzünden de yargılanmıştı.

OnlyFans’te içerik üretmeye devam eden Merve Taşkın aylar sonra Pelin Çini’nin sorularını yanıtladı.

Ayda 100 bin dolar kazandığını belirten Taşkın, OnlyFans’e nasıl başladığını anlattı.

“Mahkeme sonrasındaki suskun kaldığım süreçte bir gün kafama dank etti. ‘Ben ne yapıyorum?’, ‘Bu ben miyim?” dediğini belirten Taşkın, “bir yüzleşme yaşadım. Korktuğumu kendime itiraf ettim ve bu zamana kadar hep risk alarak, hiçbir şeyden korkmadan ilerleyen kendimi hatırladım. Bu olay beni değiştirmişti ve özüme dönmeliydim.” ifadelerini kullandı.

“Hayallerime giden yol bu değildi ve başıma kötü şeylerin geleceğini bile bile, şikayet edilebileceğimi ve gündem olacağımı bile bile Onlyfans’e başladım. Tarih 17 Mart 2022 idi. Sonuçlar da tam tahmin ettiğim gibi oldu.” sözlerini ekledi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Türk Halk Müziği’nin Usta İsmi Bedia Akartürk Boyun ve Yüz Gerdirmesi Hakkında Bakın Neler Söyledi!

Mehmet Aslantuğ İle Ayrılığının Ardından Arzum Onan’dan Tatil Pozları Geldi!