içinde

Her Burç ile Bir İlişkiye Başlamadan Önce Mutlaka Dikkat Etmeniz Gereken Tehlike Sinyalleri!

Her burcun kendine özgü ‘red flaş’ dediğimiz tehlike sinyalleri var! Burçlar ile bir ilişkiye başlamadan önce mutlaka dikkat etmeniz gereken o tehlike sinyallerini sizler için listeledik! Buyuruuun… Kaynak: https://nypost.com/article/astrology …

Her Burç ile Bir İlişkiye Başlamadan Önce Mutlaka Dikkat Etmeniz Gereken Tehlike Sinyalleri!

Her burcun kendine özgü ‘red flaş’ dediğimiz tehlike sinyalleri var! Burçlar ile bir ilişkiye başlamadan önce mutlaka dikkat etmeniz gereken o tehlike sinyallerini sizler için listeledik! Buyuruuun…

Kaynak: https://nypost.com/article/astrology-…

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Astrolog Iva Naskova, ‘Koç partnerler genellikle çabuk sinirlenir, kontrolcüdür ve sabırsızdır’ diyor. Bu yüzden sınırları önceden çizmek ve öfke kontrolü bakımında gerekli yardımları almalarını sağlamak önemlidir. Bunu kendi ihtiyaç ve isteklerinizi dile getirerek de yapabilirsiniz. Anlayışlı ve destekleyici bir yaklaşım, koç burcu partnerinizle uzun soluklu ve mutlu bir ilişki yaşamanızı sağlayabilir.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Naskova, boğaların romantik ilişkilerde aşırı sahiplenici ve inatçı olabileceklerine değindi. Ve eğer bir tedbir alınmazsa, bu özellikler kısa sürede tehlike sinyallerine dönüşebilir! Aşırı kıskançlık, uzlaşmaya gönüllü olmamaları ve hep kontrolcü olmaları gibi pürüzler ortaya çıkabilir. Her ilişkide en önemli şey güvendir: Bu yüzden birbirine güven ve mahremiyet alanı sağlamak, ilişkinin sağlıklı ilerlemesini sağlar.

İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Sürekli yan çizen ikizler burcundan sabit bir cevap almak zor olabilir. Naskova, çift yönlü doğaları gereği ikizler burcunun dengesizliğine işaret etti. Yani tehlike sinyalleri; duygusal bakımdan mesafeli tavırları, ruh halindeki ani değişimler ve bağlanma sorunları olarak listelenebilir. Sorunlara direkt parmak basmak, bir şeyleri düzeltmeleri için onlar için bir fırsattır. Bu yüzden bu burca karşı net olun.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Annelik arketipinin burcu olan yengeç de epey gelgitli: Sahiplenici olmaktan terk eden taraf olmaya değin şiddetli ruh hali değişiklikleri yaşayabilirler. Naskova, yengeçlerin sık sık yılışık olduğunu ve bunun sevilmeye olan arzularından kaynaklandığını belirtti. Ruh hallerinde meydana gelen değişimler partnerlerini zora sokabilir. Bu yüzden sınırlarınızı önceden çizmek, davranışlarını düzeltmeleri konusunda iyi bir mesaj olacaktır.

Aslan (22 Temmuz – 23 Ağustos)

Naskova, aslan burçları için ‘özgüvenli, cömert ve doğuştan lider’ tanımlamalarını kullandı. Ancak maalesef aslanlar sık sık ilgi bekler ve sürekli değerli hissettirilmeyi isterler. Bu yüzden aslan burçları ile sağlıklı bir ilişki kurabilmek için karşılıklı saygı ve sevgiyi mutlaka edinmeniz gerekli. Yoksa hep tüketilen taraf siz olursunuz…

Başak (23 Ağustos – 23 Eylül)

Naskova, ‘Başaklar talepkar ve titiz olabilirler’ diyerek ‘mükemmelden daha azını kabullenmezler’ şeklinde anlattı. Bu yüzden ilişkiden onlar için ‘red flag’ olarak nitelendirebileceğimiz özellikleri aşırı eleştiri ve memnuniyetsizlik olabilir…

Terazi (23 Eylül – 23 Ekim)

Naskova, terazilerin kararsız ve etkileyici olduğunu söyledi: O yüzden terazi burcu partneriniz hislerini açmak konusunda zorluk yaşıyorsa, tartışmadan kaçınıyorsa ve bağlanma sorunları varsa dikkat edin! En sağlıklısı iki tarafın da ne istedikleri konusunda dürüst ve açık olmasıdır.

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Epey ketum olan akrep burçları, aşırı kıskanç ve sahiplenici olabilirler. Kontrolcü davranışlarına, güvensiz tavırlarına ve gizli saklı dolaplar çevirmesine dikkat etmekte fayda var! Şeffaf bir iletişim ortamı kurmak, akrep partnerinizle bu tarz sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Yay burçlarının sabit kalmaktan korktuklarını söyleyen Naskova, bunun bağlanma problemleri gibi sorunlara yol açabileceğinden şüphe ediyor. Yay burcu ile uzun soluklu bir ilişki kurmak bu bakımdan zor olabilir. Naskova’nın bu zorlukların üstesinden gelmek için önerisi, açık iletişim, terapi desteği ve bir güven ortamı yaratmak.

Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak)

Pratiklik ve hırsın beden almış hali olan oğlak burçları, partnerlerine karşı hassas taraflarını göstermekten çekinebilirler. Çiftlerin birbirine karşı açık olmaları bu bakımdan önem arz eder. Sık sık birlikte kaliteli vakit geçirmenin faydası dokunabilir.

Kova (21 Ocak – 19 Şubat)

Kova burçları insanlarla aralarına hem duygusal hem fiziksel mesafe koymaya eğilimlidir. Bağımsız ve zeki bir burç olan kova, arkadaşlık ilişkilerini, romantik ilişkilerinin önüne koyar. Bu da partnerlerine önemsiz ve ihmal edilmiş hissettirir.

Balık (18 Şubat – 20 Mart)

Naskova, balık burcu ile çıkarken duygusal manada tükenmiş hissedebileceğinizi söylüyor. Sevgi bakımından tükenmiş hissedebilir ve pasif agresif biçimde tartışmalardan kaçınabilirsiniz. Bu yüzden açıkça kendi arzularınız ve ihtiyaçlarınız hakkında iletişim kurmaktan çekinmemeli, verdiğiniz kadarını almayı bilmelisiniz.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Danla Bilic, Kendisine Aşık ‘Lavuklara’ Seslendi! 18 Eylül Ünlülerin Instagram Paylaşımları

Evlilik mi Geliyor? Doğu Demirkol Yeni Sevgilisiyle İlk Karesini “Belki Dedi” Açıklamasıyla Paylaştı