içinde , ,

Her İki Cinsiyetle de Birliktelik Yaşadığını Söyleyen Cemil İpekçi’nin Açıklamaları Gündem Oldu!

Geçtiğimiz günlerde Youtube programına konuk olan İpekçi, açıklamalarıyla çok konuşuldu.

Her İki Cinsiyetle de Birliktelik Yaşadığını Söyleyen Cemil İpekçi’nin Açıklamaları Gündem Oldu!

Ünlü modacı Cemil İpekçi, hem özel hayatıyla hem de kariyeriyle sık sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde Youtube programına konuk olan İpekçi, açıklamalarıyla çok konuşuldu. Modacının özel hayatıyla ilgili yaptığı itiraflar ise herkesi şaşırttı.

Türkiye’nin önde gelen modacılarından biri olan Cemil İpekçi, hem kariyeriyle hem de özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor.


Kendine has tarzı ve dobra açıklamalarıyla çok konuşulan İpekçi, bazıları tarafından çok eleştirilirken bazıları tarafından da çok seviliyor.


Son defilesiyle herkesi kendine hayran bırakan modacı, geçtiğimiz günlerde Youtube’da yayınlanan Haber Bahane programına konuk oldu.


Özel hayatıyla ilgili açıklamalar yapan İpekçi ” Ben gay değilim, bir kadın sevdim ama mutlu olamadım. Kadınlardan nefret etmedim.” dedi.


Sadece erkeklerle değil, pek çok kadınla da birliktelik yaşadığını söyleyen modacı ”Kimlerle birlikte olduğumu sorma. Birlikte olduğum kadınları saysam Türkiye ayağa kalkar. ” diye belirtti.


Ayrıca ”Onun için o konu kapalı. Hayatımı yazıp vefatımdan sonra yayınlanması lazım. Çünkü aksi halde bir sürü aile birbirine girer.” diyerek herkesi şaşırttı.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Kızını alıkoyarak darbettiği ileri sürülen Uğur Akkuş, soruları cevapsız bıraktı

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Özgür Aras’ın radyo programına konuk oldu