içinde

Karakol Klibi Nedeniyle Ödül Takdimi İptal Edilen Mabel Matiz İsyan Etti!

Türkiye’nin başarılı sanatçılarından biri olan Mabel Matiz, son günlerde en çok konuşulan isimlerden biri. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen GQ Türkiye’nin ödül gecesine katılan şarkıcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme oturdu …

Karakol Klibi Nedeniyle Ödül Takdimi İptal Edilen Mabel Matiz İsyan Etti!

Türkiye’nin başarılı sanatçılarından biri olan Mabel Matiz, son günlerde en çok konuşulan isimlerden biri. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen GQ Türkiye’nin ödül gecesine katılan şarkıcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme oturdu.

Türkiye’nin en başarılı şarkıcılarından biri olan Mabel Matiz, hem özel hayatıyla hem de kariyeriyle sık sık gündeme geliyor.

Ünlü isim, merakla beklenen Karakol şarkısını geçtiğimiz temmuz ayında müzikseverle buluşturmuştu.

Eşcinsel bir çiftin aşkının anlatıldığı klip, pek çok kişi tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Hatta bir süre sonra RTÜK tarafından da yasaklanmıştı.

GQ Türkiye ‘Men Of The Year’ Ödül Gecesi’ne katılan Mabel Matiz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündem oldu.

Paylaşımında, ödül gecesinde ödül takdim edeceğini ancak Karakol şarkısı nedeniyle ödül takdiminin iptal olduğunu ve ayrımcılığa uğradığını açıkladı.

İşte o paylaşım;

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Paul McCartney Metroda Kendi Halinde Seyahat Ederken Görüntülendi

2 Aralık’ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!