içinde , ,

Kasık yırtmaçlı elbisesiyle sahneye çıkan Hülya Avşar, Deniz Akkaya ve Saba Tümer’le kalça dansı yaptı

Yoğun konser maratonuna devam eden 59 yaşındaki Hülya Avşar, son sahnesine kasığına kadar uzanan yırtmaçlı elbisesiyle çıktı.

Kasık yırtmaçlı elbisesiyle sahneye çıkan Hülya Avşar, Deniz Akkaya ve Saba Tümer’le kalça dansı yaptı

Yoğun konser maratonuna devam eden 59 yaşındaki Hülya Avşar, son sahnesine kasığına kadar uzanan yırtmaçlı elbisesiyle çıktı. Cesur kıyafetiyle göz kamaştıran Avşar, kendisini dinlemeye gelen Deniz Akkaya ve Saba Tümer ile sahnede kalça dansı yaptı.

Gündeme dair yaptığı yorumlarla sık sık adından söz ettiren başarılı sanatçısı Hülya Avşar, konserlerinde tercih ettiği kıyafetlerle de konuşulmaya devam ediyor. Cesur kıyafet tercihleriyle bir yenisini daha ekleyen Avşar, son konserinde de göğüs ve kasık dekolteli bir elbise tercih etti.

3 ÜNLÜ İSİM KALÇA DANSI YAPTI

Tül detaylı elbisesiyle göz kamaştıran 59 yaşındaki Avşar, danslarıyla da adından söz ettirdi. Ünlü isim, kendisini dinlemeye gelen Saba Tümer ve Deniz Akkaya’yı sahneye çıkardı. Ünlü isimler sohbet eden Avşar, bir ara arkadaşlarıyla kalça dansı yapmayı da ihmal etmedi. Akkaya, Tümer ve Avşar’ın sahnedeki eğlenceli anları ise sosyal medyada gündem oldu.

 

 

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Mahmut Tuncer’den, “Ben son assolistim” diyen Petek Dinçöz’e yorum gecikmedi

Söylemezsem Olmaz’ın Sunucusu Bircan Bali’nin “Bu Evrim Değil, Başka Bir Şey” Dedirten Estetik Serüveni