içinde

Kırgın Çiçekler Dizisinin Yıldızlarından Gökçe Akyıldız ve Oğlu Ömer Aslan’ın Kalbinizi Isıtacak Paylaşımları

Küçüklüğünden itibaren ekranlarda görmeye alışık olduğumuz isimlerden Gökçe Akyıldız; son dönemlerde sadece oyunculuğuyla değil, sevimli mi sevimli oğlu Ömer Aslan’la da çok konuşuluyor. Güzel oyuncu, çocuğuyla geçirdiği keyifli anları sosyal medya hesapl…

Kırgın Çiçekler Dizisinin Yıldızlarından Gökçe Akyıldız ve Oğlu Ömer Aslan’ın Kalbinizi Isıtacak Paylaşımları

Küçüklüğünden itibaren ekranlarda görmeye alışık olduğumuz isimlerden Gökçe Akyıldız; son dönemlerde sadece oyunculuğuyla değil, sevimli mi sevimli oğlu Ömer Aslan’la da çok konuşuluyor. Güzel oyuncu, çocuğuyla geçirdiği keyifli anları sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Gelin, her fotoğrafı binlerce beğeni ve yorum alan Gökçe Akyıldız’ın oğluyla olan sevimli ve samimi paylaşımlarını mercek altına alalım.

Gökçe Akyıldız’ın çocuğuyla olan paylaşımlarına geçmeden önce kendisinin çocukluğunu ve ekranlarda yer alma hikâyesini hatırlayalım.


Gökçe Akyıldız, çocukluğundan beri sektörün içinde olan isimlerden. 1992 yılında Sinop’ta doğan ünlü oyuncu, ailesinin üçüncü çocuğu ve küçük yaştan beri oyunculuktan kazandığı parayla ailesinin geçimine yardımcı oluyor. Oyunculuğa kız kardeşi Gözde’yle başlayan Gökçe, kazandığı ilk paralarla abisinin ve ablasının üniversite masraflarını karşılamış.
Kırgın Çiçekler dizisiyle şöhreti artan genç oyuncunun oğluyla olan benzerliği çok konuşuluyor.


Gökçe Akyıldız; Bir Tutam Baharat, Büyümüş de Küçülmüş, Parmaklıklar Ardında ve Fatih Harbiye gibi birçok yapımda yer alsa da ona şöhreti asıl getiren Kırgın Çiçekler dizisi oldu. Kırgın Çiçekler, döneminin en yüksek reyting oranlarına ulaştı ve dizinin başrollerinden biri olan Gökçe Akyıldız’ın sevenleri de bir hayli arttı. Dizide Songül isminde agresif ve bir o kadar da dürüst bir genç kızı canlandıran Gökçe Akyıldız, bu projeyle kariyerinde yükselişe geçti.
Kırgın Çiçekler dizisi Gökçe Akyıldız’ın hayatına aşk da getirdi.


Kırgın Çiçekler dizisi, Gökçe Akyıldız’a yalnızca başarı getirmedi. Başarılı oyuncu orada aşkı da buldu! Çalıştığı dizi setindeki ışık teknisyeni Mustafa Özyurt’la tanışan ve yeni bir aşka yelken açan Gökçe Akyıldız, o zamana kadar basında ilişkileri ve aşk hayatı ile gündem olmamıştı. Ancak Mustafa Özyurt’la beraberliğini doğruladıktan sonra ilişkilerine dair paylaşımlar da yapmaya başladı.
Mustafa Özyurt ve Gökçe Akyıldız, 2017 yılında dünyaevine girdi.


Ailelerin tanışmasının ardından beraberliklerini evlilikle taçlandırmak istediler ve arkadaşlarının da katıldığı bir düğünle evlendiler. Çok geçmeden hamile olduğu haberini vererek sevenlerini mutlu eden Gökçe Akyıldız, Kırgın Çiçekler dizisinin yoğun set temposunun hamilelik sürecine uygun olmadığını düşünerek diziden ayrılma kararı aldı ve hamilelik süreci boyunca hiçbir yapımda rol almadı.
İkilinin oğlu Ömer Aslan Özyurt, 2018 yılının mart ayında dünyaya geldi.


2018’de Gökçe Akyıldız ve Mustafa Özyurt’un oğulları Ömer Aslan dünyaya geldi. Doğum haberini çiftin aileleri sosyal medya üzerinden duyurdu. Gökçe Akyıldız da sosyal medya hesabında oğluyla olan ilk fotoğrafı, ‘Hoş geldin oğlum’ notuyla paylaştı. Ömer Aslan büyürken Gökçe Akyıldız da oğluyla birlikte birçok dergiye kapak oldu ve pozlar verdi.
Gökçe Akyıldız ve Mustafa Özyurt, 2020 yılında anlaşmalı olarak boşandı.


Mutlu giden evliliklerinin üzerinde dolaşan kara bulutlar nedeniyle 2020 yılında anlaşmalı olarak boşanan Gökçe Akyıldız ve Mustafa Özyurt, üç yıl süren evliliklerinin bitmesiyle ilgili hiçbir açıklama yapmadı. Ayrılık sonrası Ömer Aslan’ın velayeti anneye verildi. Boşanma sonrası setlere El Kızı dizisiyle dönen Gökçe Akyıldız, yeniden Songül isminde bir karakteri canlandırmasıyla gündeme geldi. Çocuk yaştayken bile ‘Çekimler olmasa bunalıma girerim.’ diyerek oyunculuğu ne kadar çok sevdiğini belirten Akyıldız, yaşadığı her şeyi sindirdiğini ve çok sevdiği işine geri döndüğünü açıkladı.
Gökçe Akyıldız, şimdilerde dört yaşında olan oğluyla paylaşımlarına devam ediyor.


Gökçe Akyıldız’ın oğlu Ömer Aslan oldukça sevimli. Üstelik annesine de epey benziyor! Oğluyla sık sık objektif karşısına geçen güzel oyuncu, en tatlı anlarını da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. O gönderilere ise tabii ki binlerce beğeni yağıyor. Gelin, biraz da anne oğlun paylaşımlarına bakalım.
Gökçe Akyıldız, oğlunun doğduğu ilk günden beri onunla paylaşımlar yapıyor.


Hepimizin gözü önünde büyüyen Ömer Aslan’ın sevimli hâlleri de elbette yoğun ilgi görüyor.
Ömer Aslan ve annesinin eğlenceli karelerine bakın!


Akyıldız’ın kış günlerinde bile oyunlardan geri kalmayan oğlu Marvel hayranı gibi, ne dersiniz?
Anne oğul sevgisi, görenleri duygulandırıyor.


Geçmişte televizyon ekranlarında gördüğümüz küçücük bir çocuk oyuncuyken şimdi anne olan Gökçe Akyıldız’a baktıkça zamanın nasıl akıp gittiğini düşünmemek elde değil.
Gökçe Akyıldız’a artık her yerde oğlu Ömer Aslan eşlik ediyor.


Ünlü oyuncu, oğluyla dışarı çıktığında samimi paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyor.
Annesi, Ömer Aslan’ı paten sürmeye alıştırıyor.


Sık sık oğluyla tatile çıkan Gökçe Akyıldız, Ömer Aslan’a paten sürmeyi öğretmekte kararlı gibi, değil mi?

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Özge Borak paylaşımıyla büyüledi

Annesinin 50 milyon TL’lik evini zorla aldığı gerekçesiyle davalık olan Seren Serengil, hakkındaki iddiaları yalanladı