içinde

Kolay Yetişmiyor: Son Vakitlerin Tanınan İsmi Pınar Deniz Babasının Mesleğini Paylaştı!

2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı diziyle televizyon ekranlarına ilk adımı atan ünlü oyuncu Pınar Deniz son zamanların en çok aranılan yüzleri arasında yer alıyor.

Kolay Yetişmiyor: Son Zamanların Popüler İsmi Pınar Deniz Babasının Mesleğini Paylaştı!

2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı diziyle televizyon ekranlarına ilk adımı atan ünlü oyuncu Pınar Deniz son zamanların en çok aranılan yüzleri arasında yer alıyor. Durum böyle olunca Deniz’in hayatı da bir hayli merak ediliyor. Ünlü oyuncunun hayatında dikkat çeken detaylardan biri de babasının mesleği oldu. Merak edenleri şöyle alalım… 👇

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren güzel oyuncu Pınar Deniz son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor.

Televizyon ekranlarına Sil Baştan adlı diziyle adım atan Deniz, kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanarak yıldız bir isim haline geldi.

Uluslararası pek çok ödül alan genç oyuncu popülerliğinin artmasıyla en çok merak edilen ünlüler arasında yer alıyor.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü ismin ailesi de merak edilen konular arasında yer alırken babasının mesleği ise dikkat çekti.

Pınar Deniz’in babasının Tarabya’da bir kebapçı dükkanı olduğu öğrenildi. Hatta geçtiğimiz yıllarda Deniz babasının mesleğiyle ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım da yapmıştı.

”Bir kebapçı kolay yetişmiyor’ notuyla babasının fotoğrafını paylaşan genç oyuncunun paylaşımı oldukça beğenilmişti.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Yakışıklı oyuncu Chris Evans, 16 yaş küçük sevgilisiyle el ele görüntülendi

Linet’in eski halinden eser yok! Son fotoğraflarında bambaşka biri